Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Nüfusu İki Bin Altındaki Belediye Kapatılsın!

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, nüfusu 2 binin altında bulunan borçlu, mallarına haciz konmuş belediyeleri önce sevindirdi sonra üzdü. Şimşek, İçişleri ve Maliye bakanlıkları ile Hazine Müsteşarlığı'nın biraraya gelip, gelir paylarında bir düzenlemeye gidilebileceğine işaret ederken, daha sonra asıl çözümün nüfusu 2 binin altına düşmüş olan

Sabah Gazetesi
Nüfusu İki Bin Altındaki Belediye Kapatılsın!

Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, nüfusu 2 binin altında bulunan borçlu, mallarına haciz konmuş belediyeleri önce sevindirdi sonra üzdü. Şimşek, İçişleri ve Maliye bakanlıkları ile Hazine Müsteşarlığı'nın biraraya gelip, gelir paylarında bir düzenlemeye gidilebileceğine işaret ederken, daha sonra asıl çözümün nüfusu 2 binin altına düşmüş olan belediyelerin kapatılması olduğunu söyledi.

MHP Kütahya Milletvekili Alim Işık'ın sorularını yanıtlayan Şimşek, belediyelerin sıkıntılarının farkında olduğunu belirterek, "Dolayısıyla, gelir paylarında bir düzenleme yapıp belki bu konuda bir adım atılabilir. Ama asıl çözüm nüfusu 2 binin altına düşmüş olan belediyelerin kapatılması. Bu belediyeler hizmet üretmede de sıkıntı yaşıyor" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/nufusu-iki-bin-altindaki-belediye-kapatilsin_81375.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!