Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

O Firmanın Yetkilisi Konuştu

Türkiye'nin gündemine oturan Ulus’taki Zafer Anıtı’nın sarıya boyanmasıyla ilgili skandala imza atan firmanın yetkilisi Ankara Hürriyet’e konuştu. Büyükşehir Belediyesi’nin yüklenici firmayı suçladığı Atatürk Heykeli’nin sarıya boyandığı skandalın kahramanı Serkim Temizlik Firması yetkilisi Volkan Özat, “Bir gün önce haberimiz vardı ama

Hürriyet ANKARA
O Firmanın Yetkilisi Konuştu

Türkiye'nin gündemine oturan Ulus’taki Zafer Anıtı’nın sarıya boyanmasıyla ilgili skandala imza atan firmanın yetkilisi Ankara Hürriyet’e konuştu. Büyükşehir Belediyesi’nin yüklenici firmayı suçladığı Atatürk Heykeli’nin sarıya boyandığı skandalın kahramanı Serkim Temizlik Firması yetkilisi Volkan Özat, “Bir gün önce haberimiz vardı ama toparlayamayacağımız için böyle oldu” dedi.

Belediyenin kendilerine “temizlik yapılması” konusunda talimatı olduğunu söyleyen Özat sözlerini şöyle sürdürdü:

Bize temizlik yapın denmişti

“Konuyla ilgili Büyükşehir Belediyesi’nden herhangi bir talimat verilmedi. Talimat temizlik yapılması konusundaydı. Bize yalnızca ‘Heykellere temizlik yapın’ denilmişti. Hatayı bizim arkadaşlarımız yani bizim firmamız yaptı.”

Heykeli eski haline getirmek için gerekli çalışmayı yapacaklarını söyleyen Özat, “Eski haline ne zaman getirirsiniz” sorunusunu, “3-5 güne eski haline getiririz” dedi.

Faturayı amire kestiler

“Belediyeyle ilk temizlik işiniz Ulus Anıtı mı oldu?” sorusuna, “Ankara genelinde farklı işlerimiz de oluyor” yanıtını veren Özat, “Tamamiyle firmanın hatası. Belediyeden personelimize boyama yönünde bir talimat verilmemiştir” demekle yetindi. “Boyamadan ötürü firma içinde bir tasarrufa gidilecek mi?” sorusuna ise Özat, “Boyamayı yapan personellerin başlarındaki amir işten çıkarıldı” yanıtını verdi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/o-firmanin-yetkilisi-konustu_73350.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!