Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

ODE, İş Girişim'le Global...

ODE Geleceğe Koşuyor

Yalıtım sektörünün öncü firmalarından ODE, “ODE’de Değişim” adını verdiği stratejik planla, 2010 yılında global bir marka olmayı hedefliyor. “Yalıtımdaki Gelecek” sloganıyla çalışmalarını yürüten firma, çözüm ortağı olarak da İş Girişim Sermayesi A.Ş. ile çalışacak.

yapi.com.tr
ODE Geleceğe Koşuyor

alıtım sektörünün öncü firmalarından ODE, “ODE’de Değişim” adını verdiği stratejik planla, 2010 yılında global bir marka olmayı hedefliyor. “Yalıtımdaki Gelecek” sloganıyla çalışmalarını yürüten firma, çözüm ortağı olarak da İş Girişim Sermayesi A.Ş. ile çalışacak.

ODE Yalıtım Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan “ODE’de Değişim” ile ilgili sorularımızı yanıtladı:

“ODE’de Değişim” hangi ihtiyaçtan doğdu?

ODE markamızın sürdürülebilir büyümesi için bizleri yarınlara taşıyacak hedeflerimizi belirledik. Amacımız, ODE’yi 2010 yılında global bir marka haline getirerek, “yalıtımda tek çözüm“ olmak. Kararlılığımız, gücümüz ve yeni yatırımlarımızla hedeflerimize ulaşacağımıza inanıyoruz.

Bu hedefe ulaşmak için kurumsal ve organizasyonel anlamda birtakım değişikliklere başladık. ODE’yi daha ileri bir seviyeye taşıyacak döneme “ODE’de DEĞİŞİM” adını verdik.

“ODE’de Değişim” nelerin üzerine yoğunlaşacak?

Şirketimizin ürün gamını tamamlaması, tam donanıma sahip olabilmesi ve camyününü tüm ürün tipleri ile (şilte, boru, levha) üretebilmesi amacıyla, Çorlu’da 35 milyon ABD Doları yatırım yaparak camyününde 21.000 ton/yıl üretim kapasitesi elde edeceğiz. Bu dönemde gerçekleştireceğimiz proje yatırımlarında, ülkemizin güvenilir kuruluşlarından İş Girişim Sermayesi ile işbirliğine gittik. Bu birliktelik yatırımlarımızı daha da geliştirecek ve güçlendirecektir.

Çözüm ortağı olarak neden İş Girişim Sermayesi A.Ş.yi seçtiniz?

İş Girişim Sermayesi A.Ş., 1999 yılında İş Bankası grubu içerisinde bir girişim sermayesi fonunun kurulması fikri ile ilk kez ortaya çıkmış ve 2000 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Firma, yüksek büyüme potansiyeli olan sektörlerde rekabet avantajına sahip şirketlere, Türkiye ekonomisine katkı sağlayacak projelerini gerçekleştirmeleri için yönetim bilgisi ve sermaye katkısı sağlamaktadır.Bu iş birliğinden beklentileriniz nelerdir?

İş Girişim Sermayesi, şirketimizin yeni yatırım projesi için %17,2414 oranında sermaye katkısı sağlayacaktır. Bu projenin tamamlanmasıyla, ODE’nin cirosunu 2009 yılının sonunda, 2006 yılına oranla 3 kat artırmayı hedefliyoruz.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-gelecege-kosuyor_55082.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!