Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Ode, İkinci 5 Yıla Hak Kazandı

2010 yılında dünyanın devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı Turquality® Destek Programı’na katılan ilk yalıtım markası olan ODE, sürdürdüğü başarılı çalışmalarıyla 5 yıl daha destek almaya hak kazandı.

yapi.com.tr
Ode, İkinci 5 Yıla Hak Kazandı

2010 tarihinde Turquality® Destek Programı’na katılan ilk yalıtım markası olan Ode’nin, 5 yıl boyunca sürdürdüğü çalışmalar, Ekonomi Bakanlığı’nca oluşturulan Performans Değerlendirmesi çerçevesinde analiz edilerek, destek sürecinin 5 yıl daha uzatılmasına karar verildi. Ekonomi Bakanlığı’nca yapılan yazılı açıklamada sürecin uzatılmasına etki eden faktörler; program kapsamındaki desteklerden yararlanma seviyesi, satış hacmi, marka gücü, katma değer, markanın finansal gücünde sağlanan artış, markalaşma yol haritasında yer alan projeleri gerçekleştirme seyri ile yıllar itibariyle marka bilinirliğindeki artış olarak sıralandı.

Globalleşme vizyonu doğrultusunda yatırımlarına ve faaliyetlerine hız verdikleri bir dönemde, Turquality’ye bir 5 yıl daha kabul edilmiş olmaktan büyük mutluluk duyduklarını belirten Ode Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, “Ode olarak, 5 yıl boyunca Turquality® Destek Programı kapsamında kurumsallaşma, markalaşma ve pazarlama gibi birçok alanda önemli destekler aldık. Ernst&Young firması danışmanlığında hazırladığımız 5 yıllık stratejik iş planı ve gelişim yol haritamız Bakanlık tarafından onaylandı ve teşviklerden yararlanmaya başladık.” dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ode-ikinci-5-yila-hak-kazandi-_146796.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!