Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Okulların Havası Neffes ile Güvende

Form tarafından geliştirilen Antiviral Hava Temizleyici Neffes, Bilfen Koleji Antalya ve İskenderun yerleşkelerinin hava temizliğinde tercih ettiği marka oldu.

yapi.com.tr
Okulların Havası Neffes ile Güvende

İklimlendirme sektörü firmalarından Form tarafından geliştirilen %100 yerli Antiviral Hava Temizleyici Neffes, okulların havasını temizliyor. Standart hava temizleme cihazlarından farklı olarak ortamdaki virüsleri yok eden UV-C sterilizasyon teknolojisi ve HEPA filtresi ile virüslere karşı çifte koruma sağlayan Neffes sayesinde, sınıfların havası artık daha güvenli. Neffes’in çok yönlü koruma sağlayan dörtlü filtre yapısı, virüslerin yanı sıra küf, bakteri, polen ve birçok yabancı maddeyi de havadan temizliyor. Neffes sayesinde, hava kalitesinin arttığı sınıflarda öğretmen ve öğrencilerin performansları da artıyor.

Antalya ve İskenderun Bilfen Kolejleri’nin tercihi Neffes
Neffes, Bilfen Koleji Antalya ve İskenderun yerleşkelerinin hava temizliğinde tercih ettiği marka oldu. Antalya Bilfen Koleji’ne teslimatı gerçekleşen 37 adet Neffes cihazı, okulun genel kullanım alanlarında havayı virüs ve zararlı mikroorganizmalardan arındırıyor. Aynı zamanda İskenderun Bilfen Koleji’nde de tercih edilen Neffes anaokulu, ilkokul, ortaokul ve lise bölümlerinin hava sterilizasyonunu en üst düzeyde sağlıyor.

Okullar, virüslere karşı rahat bir Neffes alacak
Form Endüstri Tesisleri’nin İzmir’deki fabrikasında üretilen Neffes Antiviral Hava Temizleyici, sahip olduğu UV-C ve HEPA 13 filtre dahil 4’lü filtre yapısı ile okulların havasındaki partikül ve mikroorganizmaları %99,9 oranında yakalıyor. Virüsleri yok eden bu üstün teknoloji sayesinde iç ortam havasının sterilizasyonunu sağlayan Neffes, UV-C ışık sisteminin yardımıyla virüslerin ve diğer mikro organizmaların DNA/RNA hücre yapılarını kalıcı şekilde bozarak, Covid-19 gibi virüs kaynaklı hastalıkların havada tutunmasını engelliyor. Virüslere ek olarak astım gibi toz, polen, bakteri kaynaklı hastalıkların da engellenmesine yardımcı olan Neffes, kapalı alan havasının kalitesini düşüren bakteri, mantar, küf gibi zararlı organizmaların oluşumunu da önlüyor.

Özellikle %100 taze havanın sağlanamadığı yaşam alanlarına taze ve temiz hava sağlamak adına oldukça etkili bir teknolojiye sahip olan Neffes Antiviral Hava Temizleyici; sınıfların, kütüphanelerin, spor salonlarının, kafeteryaların ve okulda kullanılan diğer tüm ortak alanların ortam havasını steril hale getirerek, solunum yoluyla herhangi bir hastalığa yakalanma riskini yok ediyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/okullarin-havasi-neffes-ile-guvende_182658.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!