Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Onlar Kazıyor Biz Çekiyoruz

Hem araç hem de insan trafiğinin en haraketli yerlerinde yapılan ve günlerce süren altyapı çalışmaları vatandaşı ve araç sürücülerini canından bezdirdi.

Hürriyet Gazetesi
Onlar Kazıyor Biz Çekiyoruz

Hem araç hem de insan trafiğinin en haraketli yerlerinde yapılan ve günlerce süren altyapı çalışmaları vatandaşı ve araç sürücülerini canından bezdirdi.

İzmir'’in hem araç hem de insan trafiğinin en haraketli yerlerinde yapılan ve günlerce süren altyapı çalışmaları vatandaşı ve araç sürücülerini canından bezdirirken kurumlar arasındaki koordinasyon eksikliği de tepkilere yol açtı.

Elektrik hatları yeraltına

Buna bir örnek de Şair Eşref Bulvarı, Vahap Özaltay meydanı ve Alsancak Garı çevresinde Gediz Elekterik A.Ş.’nin yaptığı kazılar oldu. Büyükşehir Belediyesi’nin kısa süre önce çevre ve üstyapı düzenlemesi yaptığı bu bölgenin üzerinden haftalar geçmeden Gediz AŞ’nin elektrik hatlarını yeraltına alma projesi kapsamında kazılması görenleri çileden çıkardı. Büyükşehir’in çalışması sırasında çile çekip, çalışmanın bitmesiyle rahat nefes alan sürücü ve yayalar yeni kazı yüzünden aynı çileyi tekrar çekmeye başladı.

İki tabela birden

Genellikle yatırımcı kurumların birbiriyle rekabetinin aksine bu kez tabela dayanışması da yaşandı. Çalışmaları Gediz AŞ’nin yaptığını gösteren tabelanın hemen yanına Büyükşehir Belediyesi’nin tabelası da konuldu. Çalışmayla Büyükşehir Belediyesi’nin ilgisinin olmamasına rağmen tabelasının bulunması ilginç karşılanırken, bunun tepkiden çekinen taşeron şirket tarafından konulmuş olabileceği belirtildi. Yoldan kaldırıma geçmek isteyen yayalar adeda canbazlık yapıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/onlar-kaziyor-biz-cekiyoruz_70254.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!