Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Oya Eczacıbaşı'na Melvin Jones Fellow Ödülü

İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı, “Melvin Jones Dostluk Ödülü”ne layık görüldü. Uluslararası Lions Kulüpler Birliği Uluslararası Lions 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu, sanata ve kültüre yapmış olduğu katkılardan dolayı Oya Eczacıbaşı’na 'Melvin Jones Dostluk Ödülü'nü İstanbul Modern’de düzenlenen bir törenle sundu.

yapi.com.tr
Oya Eczacıbaşı'na Melvin Jones Fellow Ödülü

İstanbul Modern Yönetim Kurulu Başkanı Oya Eczacıbaşı'Melvin Jones Dostluk Ödülü'ne layık görüldü. Uluslararası Lions Kulüpler Birliği Uluslararası Lions 118-T Yönetim Çevresi Federasyonu, sanata ve kültüre yapmış olduğu katkılardan dolayı  Oya Eczacıbaşı’na 'Melvin Jones Dostluk Ödülü'nü İstanbul Modern’de düzenlenen bir törenle sundu.

Uluslararası Lions Kulüpler Birliği Konsey Başkanı Oya Sebük,  ödül töreninde İstanbul Modern’i ve Oya Eczacıbaşı’nı anlatan bir konuşma yaptıktan sonra “Sanata olan etkin katkısı, ülke insanının sosyal ve kültürel kalkınmasında büyük rol oynaması, çocuk ve gençlerin yetişmesinde çok büyük  katkıda bulunması, ülkemizin kendine özgü değerlerini yurtdışında tanıtması ve aynı zamanda çok iyi biçimde temsil etmesi” nedeniyle Melvin Jones Dosluk Ödülü'ne değer buldukları Oya Eczacıbaşı’na plaketini takdim etti.

Uluslararası Lions Kulüpleri 118 T Yönetim Çevresi Genel Yönetmeni Mahmut Çiloğlu da, Uluslararası Lions Kulüpler Birliği’nin kurucusu olan Melvin Jones’un adını taşıyan ve Melvin Jones dostları anlamına gelen “Melvin Jones Fellow’un topluma yaptıkları hizmetler nedeniyle başarılı, örnek kişilere verilen en büyük Lions ödülü olduğunu söyledi.

Çiloğlu, ayrıca Uluslararası Lions 118 T Yönetim Çevresi’ne bağlı 7. Bölge Kulüpleri’nin önerisiyle Doğu ve Batı’yı buluşturan dünyanın en güzel kentlerinden biri olan İstanbul’a, bugünün ve yarının sanatsal yaratıcılıklarına kucak açak bir mekan yaratmadaki üstün hizmetinden dolayı Oya Eczacıbaşı’na layık görüldüğünü ifade etti.


http://www.yapi.com.tr/haberler/oya-eczacibasina-melvin-jones-fellow-odulu_61770.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!