Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Oyak Çimento'dan Seri Ataklar

Türkiye çimento endüstrisinin kapasitesiyle pazar liderliğini üstlenen ve faaliyetlerini 4 ayrı fabrikada,satışlarını ise 6 coğrafi bölgede sürdüren Oyak Çimento Grubu, verimlilik, yaratıcılık ve kar odaklılık ilkeleri ile çimento kullanımını geliştiriren, ülke pazarında etkin rol oynayan lider bir topluluk olma vizyonu ile çalışmalarını

yapi.com.trürkiye çimento endüstrisinin kapasitesiyle pazar liderliğini üstlenen ve faaliyetlerini 4 ayrı fabrikada,satışlarını ise 6 coğrafi bölgede sürdüren Oyak Çimento Grubu, verimlilik, yaratıcılık ve kar odaklılık ilkeleri ile çimento kullanımını geliştiriren, ülke pazarında etkin rol oynayan lider bir topluluk olma vizyonu ile çalışmalarını sürdürüyor.

Adana, Bolu, Ünye ve Mardin'de üretimlerini sürdrüren Oyak Çimento'nun İskederun tesisleri ile yıllık çimento öğütme kapasitesi 1 milyon ton artarken 500 bin metreküp hazır beton kapasitesine sahip oldu. Bolu Çimento ise klinker üretiminde yaptığı modifikasyonlarla kapasitesini yılda 150 bin ton, çimento kapasitresini ise 140 bin ton arttırdı. Fabrika aynı zamanda enerji maliyetlerini de düşürdü. Ünye Çimento'da ise üretim yılda 800 bin ton arttı ve yine enerji maliyetleri düşürüldü. Yeni açılan Mardin fabrikasıyla Oyak Çimento'nun yılık üretimi toplamda 1 milyon ton artmış olacak.

Şirket girişimlerine yalnızca çimento sektöründe devam etmiyor. 2007 yılı içinde TÜBİTAK işbirliğinde gerçekleştirdikleri matematik yarışmasının birincileri belli olurken, Oyak Çimento ve Otomotiv Grubu olarak düzenledikleri Tenis Turnuvası, 7 Grup şirketin geniş katılımıyla Ünye'de gerçekleştirildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/oyak-cimentodan-seri-ataklar_57794.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!