Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

PAGDER Yeni Başkanı Hüseyin Semerci’nin Hedefleri Büyük

Türk plastik sektörünün tüm taraflarını temsil etme ve aynı çatı altında birleştirme misyonu ile çalışmalarını yürüten Plastik Sanayicileri Derneği’nde (PAGDER) bayrak değişimi yaşandı. Geçtiğimiz günlerde yapılan PAGDER Genel Kurulu’nda, uzun yıllardır derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Hayrullah Yelkenci’nin yerine Hüseyin Semerci

yapi.com.tr
PAGDER Yeni Başkanı Hüseyin Semerci’nin Hedefleri Büyük

ürk plastik sektörünün tüm taraflarını temsil etme ve aynı çatı altında birleştirme misyonu ile çalışmalarını yürüten Plastik Sanayicileri Derneği’nde (PAGDER) bayrak değişimi yaşandı. Geçtiğimiz günlerde yapılan PAGDER Genel Kurulu’nda, uzun yıllardır derneğin Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürüten Hayrullah Yelkenci’nin yerine Hüseyin Semerci seçildi. Hayrullah Yelkenci’ye derneğe yaptığı katkılardan dolayı bir plaket verildi.

PAGDER Yönetim Kurulu Başkanlığı’na getirilen Hüseyin Semerci, 1968 yılında Balıkesir’de doğdu. İş yaşamına aile şirketleri olan Tosyalı Makine’de başlayan Semerci, 1995 yılından bu yana aynı zamanda ortağı olduğu, vida-kovan üreticisi Şenmak Makine’nin Genel Müdürlüğü’nü yürütüyor. Sektörünün lider üreticilerinden biri olan Şenmak Makine, Almanya ve Fransa başta olmak üzere 15’in üzerinde ülkeye ihracat yapıyor.

Deneyimli bir ekiple birlikte çalışacakları PAGDER’de, yepyeni bir dönemin başlayacağını belirten Hüseyin Semerci, derneğin plastik sektöründe birleştirici ve öncü bir rol üsteleneceğini söyledi. Hedeflerinin 189 olan üye sayısını en az bine çıkarmak olduğunu dile getiren Semerci, “Hem plastik hem de plastik makine üreticilerinin sorunları ile yakından ilgilenecek ve çözümler üreteceğiz. Türkiye çapındaki plastik örgütlerini tek bir federasyon altında toplamak ve üyesi olduğumuz Plastik Sektör Platformu’nun etkinliğini artırmak için çalışacağız.” diye konuştu. PAGDER Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Semerci, ayrıca federasyon olma çalışmaları süren Makine Sektör Platformu’nun yeni örgütlenmesinde de derneklerinin temsil edileceğini, bununla ilgili girişimleri başlattıklarını söyledi.

Yeni Yönetim Kurulu

Yönetim Kurulu Başkanı: Hüseyin Semerci / Şenmak Makine
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Ömer Karadeniz / Mete Plastik
Sekreter Üye: Reha Gür / Eurotec Mühendislik Plastikleri
Muhasip Üye: Erkan Aydın / Gema Polimer Plastik Ürünleri
Üye: Selçuk Aksoy / Aksoy Plastik
Üye: Mehmet Bektaş / Üstün İş Makina San.
Üye: Mevlüt Çetinkaya / PETKİM
Üye: Mehmet Yalçındere / Güno Pazarlama
Üye: Abdullah Karabulut / Ekin Makina Plastik

ETİKETLER: kurum
http://www.yapi.com.tr/haberler/pagder-yeni-baskani-huseyin-semercinin-hedefleri-buyuk_80059.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!