Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Panora, En İyi Dört AVM'den Biri Oldu

Ankara'da faaliyet gösteren 7 yıldızlı alışveriş ve yaşam merkezi (AVM) Panaro, Avrupa'nın en iyi ilk dört alışveriş merkezi arasına girdi. Morjinal Halkla İlişkiler Şirketinden yapılan açıklamaya göre, Uluslararası Alışveriş Merkezi Derneği tarafından her yıl düzenlenen "Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezleri" yarışmasında Panora Alışveriş

CNN Türk
Panora, En İyi Dört AVM'den Biri Oldu

Ankara'da faaliyet gösteren 7 yıldızlı alışveriş ve yaşam merkezi (AVM) Panaro, Avrupa'nın en iyi ilk dört alışveriş merkezi arasına girdi.  Morjinal Halkla İlişkiler Şirketinden yapılan açıklamaya göre, Uluslararası Alışveriş Merkezi Derneği tarafından her yıl düzenlenen "Avrupa'nın En İyi Alışveriş Merkezleri" yarışmasında Panora Alışveriş Merkezi, finale kalmaya hak kazandı.

Açıklamaya göre, kiralanabilir alan büyüklüğüne göre üç ayrı kategorinin belirlendiği yarışmada 85 bin metre kare kiralanabilir alana sahip ve 210 mağazası bulunan Panora, "En Büyük AVM" kategorisinde yer alıyor.

Sonucu 2009'un Nisan ayında duyurulacak yarışma için Avrupa'dan bir komisyon önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek Panora'da incelemelerde bulunacak.

Avrupa'dan bir çok ülkeden alışveriş merkezlerinin katıldığı yarışmada, alışveriş merkezlerinin yerleşim, planlama, mimari yapı, kiralama stratejisi, müşteri bağımlılığı, yatırım geri dönüş ve diğer alışveriş merkezlerine örnek teşkil edebilme kriterleri göz önünde bulunduruluyor.

Şeffaf mimari yapısıyla ziyaretçilere gün ışığında alışveriş yapma imkanı veren Panora'da Türkiye'nin en geniş cam kubbesi bulunuyor. Alışveriş Merkezinin giriş katını ise 320 bin mozaiğin bir araya gelmesiyle oluşturulan dünyanın en büyük "Piri Reis" haritası süslüyor. Benzeri Dubai'deki dünyanın tek 7 yıldızlı oteli Burj el Arap otelinde bulunan ve mercan ile köpek balıklarının bulunduğu 75 ton su kapasiteli iki adet akvaryum ise yine alışveriş merkezinde yer alıyor.

Türkiye'de bulunan alışveriş merkezleri arasında en büyük yeşil alana sahip olması ise söz konusu merkezi ön plana çıkarıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/panora-en-iyi-dort-avmden-biri-oldu_64817.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Sikalastic®-835 I

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!