Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Park Orman Tabiat Parkı Projesinde Yeni Gelişme

Ege Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. tarafından yapılması planlanan Park Orman Tabiat Parkı projesi için İnceleme Değerlendirme Komisyonu (İDK) Toplantısı yapılacak...

yapi.com.tr
Park Orman Tabiat Parkı Projesinde Yeni Gelişme

İstanbul Sarıyer'de Ege Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. tarafından yapılması planlanan Park Orman Tabiat Parkı projesi yeni gelişme yaşandı.

Park Orman Tabiat Parkı projesi ile ilgili İnceleme Değerlendirme Komisyonu (İDK) Toplantısı yapılacak. Toplantı 1 Ekim 2018 tarihinde gerçekleştirilecek.

2015 yılında Ege Turizm ve Gayrimenkul Yatırımları A.Ş. tarafından planlanan ancak Bakanlık'tan izin alınması gerektiği gerekçesi ile başlanamayan Park Orman Tabiat Parkı Projesi için ÇED süreci 6 Kasım 2017 tarihinde başlamıştı.

1 Ekim'de gerçekleşecek İnceleme Değerlendirme Komisyonu toplantısında, komisyon üyeleri projenin ÇED raporu hakkındaki görüşlerini paylaşacak. ÇED raporunun içeriğine göre süreç şekillenecek.

Park Orman Tabiat Parkı'nda kamping alanı, havuz alanı, kır kahvesi, yönetim merkezi, idari birimler, çok amaçlı salon, çocuk müzesi ve kapalı otoparka yer verilecek.

Proje içerisinde piknik alanları ve kafeteryalar, bilimsel eğitim alanları, keşif alanları, çok amaçlı aktivite alanı, tarımsal eğitim ve doğa deneyim alanı, Japon ve Osmanlı bahçeleri de yer alacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/park-orman-tabiat-parki-projesinde-yeni-gelisme_167571.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!