Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Peli, Ustalarıyla Muş’ta Buluştu

Peli Parke 13 Mart’ta Muş’ta düzenlediği Usta Semineri'ne Tatvan ve Bitlis’ten 100’ün üzerinde parke ustası katıldı. Muş Grand Otel’de gerçekleşen seminerde yeni ürünler, doğru uygulamalar hakkında bilgi sahibi olan ustalar beklentilerini dile getirdi, sorularına cevap buldu.

yapi.com.tr
Peli, Ustalarıyla Muş’ta Buluştu

Ustalar için düzenlenen eğitimde açılış konuşmasını Peli Parke İş Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu yaptı. Peli’nin Vezirköprü’deki üretim tesislerinin anlatıldığı tanıtım filminin ardından Vezirköprü Bünyesinde Kalite Kontrol Yöneticisi olarak çalışan Metehan Nahir hazırladığı sunumla uygulama konusunda teknik bilgiler aktardı. Ardından Müşteri Şikayetleri Teknik Yöneticisi Kerem Aydın, uygulama hataları, sahadan gelen şikayetler, ustadan ya da ürün kaynaklı hatalar, bu hataların neler olduğu, doğru koşullarda nasıl uygulama yapılır ve bu tür sorunlar için alınması gereken önlemleri bir sunumla anlattı. Sahadaki deneyimlerini örneklerle gösterdi ve ustaların sorularını yanıtladı. 

Düzenledikleri Usta Seminerleri'nin amacını anlatan İş Geliştirme Müdürü Mehmet Karahasanoğlu "Seminerle markamızı, ürünlerimizi, uygulamada doğru koşulları nasıl sağlarız, uygulama alanında yapılan temel hatalar neler ve ustalarımız için nasıl çalışmalar yapıyoruz tüm bunları anlattık’’ dedi. Konuşmasına Peli ile ustanın bölge müdürlüklerinde bir muhatabı var diyerek devam eden Karahasanoğlu, "Peli ustasının uygulama yaptığı zaman aldığı bir hediye puan var, döşemeyi yaptıktan sonra bir sorun yaşarsa çözüm ortağı var. Usta sahipsiz değil. Arkasında Peli gücü var’’ diye devam etti.

Bir sorun yaşandığında bölge müdürlüğü aracılığı ile bu sorunun fabrikaya aktarıldığını söyleyen Karahasanoğlu "Böylece yetkili arkadaşlar harekete geçer. Tek amaç soruna çözüm bulmak ve Peli olarak tüm paydaşlarımızın yanında olduğumuzu vurgulamaktır. Biz ustanın yanında olduğumuzu anlatan sistemler geliştiriyoruz. Eğitimler, Sadakat Programı ve çalışmalarını sürdürdüğümüz yeni projeler geliştirerek ustalara verdiğimiz değeri anlatıyoruz’’ diye konuştu.

Peli Parke, Muş, Bitlis ve Tatvan’da sektörün %90’ına hakim
Muş, Tatvan ve Bitlis’in toplam nüfusu 150 bin civarında. Bu şehirlerde 2017 yılında 350 bin m2 2018 yılında 430 bin m2 ile rekor satış gerçekleştiren marka bölgedeki yapılanmasıyla rakipsiz. Güneydoğu’da 22 ilde 7 bayi üzerinden satış yapan Peli Güneydoğu Bölgesi’nde toplam parke pazarının %20’sine sahip. Güneydoğu Bölgesi’ndeki satış ekibinin 2019 yılı hedefi, satışları 3 milyon 200 bin m2’den 3 milyon 500 bin m2’ye çıkarmak. Bölgenin başarılı olmasındaki en önemli unsur nalburundan, projelere ve müteahhitlere kadar entegre olmuş durumdalar. Proje ya da perakende olsun bağlantıları bizzat Peli Parke satış grubu yapıyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/peli-ustalariyla-musta-bulustu_171340.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Dyson Airblade™ 9kJ

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!