Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Pelifair 2013 Tanıtım Toplantısı Yapı-Endüstri Merkezi'nde Gerçekleşti

Ahşap ve turizm sektöründe Türkiye’nin önde gelen firma ve markalarını bünyesinde barındıran Turanlar Grup, mobilya ve mobilya aksesuar üreticilerini bir araya getiren Pelifair 2013’ün tanıtım toplantısını Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirdi.

yapi.com.tr
Pelifair 2013 Tanıtım Toplantısı Yapı-Endüstri Merkezi'nde Gerçekleşti

Ahşap ve turizm sektöründe Türkiye’nin önde gelen firma ve markalarını bünyesinde barındıran Turanlar Grup, mobilya ve mobilya aksesuar üreticilerini bir araya getiren Pelifair 2013’ün tanıtım toplantısını bugün (7 Kasım Çarşamba) Yapı-Endüstri Merkezi’nde gerçekleştirdi.

20-23 Nisan 2013 tarihleri arası düzenlenecek olan Pelifair 2013’ün konsepti ve etkinliğe davet edilecek firmaları kararlaştırmak üzere bir araya gelen grup şirket yöneticileri ve yetkililer, Pelifair 2010’u da değerlendirdiler.

Toplantıda Turanlar Grup adına ilk söz alan Arif Tosyalı oldu. Amatör bir ruhla profesyonel bir organizasyon hedeflediklerini belirten Tosyalı, katılımcıların fikirlerinin önemini vurguladı. Toplantı amacının 2013 Fuarı’nda daha iyi sonuç almak olduğunu belirten Tosyalı, “sektörün güler yüzü” olarak söz ettiği Hakan Oktar’ı anarak konuşmasını tamamladı.

Arif Tosyalı’dan sonra Yapı-Endüstri Merkezi adına söz alan Zeynep Gülşen, Pelifair 2010 etkinliğinin konseptine ilişkin bilgi verdi. Gülşen, Pelifair 2010 etkinliğinde, renk trendleri olarak belirlenen konseptin ve seçilen konuşmacıların mobilya sektörüne farklı bir yaklaşım kazandırdığını ifade etti. Pelifair 2013’ün de bu amaçla, tasarım, mimar ve üreticiler için farklı yaklaşımlar sunmasının hedeflendiğini vurguladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pelifair-2013-tanitim-toplantisi-yapi-endustri-merkezinde-gerceklesti_102766.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!