Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

"Pencere Dizaynı" için Yüksek Kaliteli, Makul Fiyatlı ve Proje Odaklı Çözümler

Pencere Dizaynı, İzmir merkezli PVC kapı-pencere ve panjur motor ve otomasyon sistemleri uzmanı bir firma… 2006 yılından bu yana İzmir ve yakın çevresinde faaliyet gösteren Pencere Dizaynı, piyasada uygulanan standart sistemlerden kalite anlamında yüksek, fiyat anlamında makul çözümler öneriyor.

yapi.com.trPencere Dizaynı, İzmir merkezli PVC kapı-pencere ve panjur motor ve otomasyon sistemleri uzmanı bir firma… 2006 yılından bu yana İzmir ve yakın çevresinde faaliyet gösteren Pencere Dizaynı, piyasada uygulanan standart sistemlerden kalite anlamında yüksek, fiyat anlamında makul çözümler öneriyor.

1994 yılından beri PVC kapı-pencere sektöründe çalışan Mustafa Ataman’ın 2007 yılında İzmir merkez Rehau bayisi olarak kurdukları Pencere Dizaynı, bugün Somfy Panjur Motor ve Otomasyon Sistemleri partneri ve Roto Çatı ve Solar Teknolojileri ürünlerinin İzmir bölge bayisi olarak hizmet veriyor.


Mustafa ve Yasemen Ataman

Ataman’ın Pimaş ve Rehau firmalarındaki deneyimlerini aktardığı firmanın sunduğu otomasyon ürünleri, kapı ve pencereden çatı penceresi ve çatı merdivenlerine uzanan bir yelpazede çeşitlilik gösteriyor. Ürünler bağımsız olarak uygulanabildikleri gibi, ev içerisinde tek merkezden de kontrol edilerek kullanılabiliyorlar.

Piyasada uygulanan standart sistemlerden farklılaşan ürünler sunan Pencere Dizaynı, ürünlerinin muadillerinden en temel farkını “kalite segmentleri” olarak özetliyor.

Mustafa Ataman, firmanın çalıştığı tedarikçilerin ürünlerini, yüksek kalitede olmakla birlikte muadilleri ile fiyat anlamında büyük fark taşımayan seçenekler olarak tanımlıyor. Ataman, Pencere Dizaynı’ndaki hizmet düsturlarını da şöyle özetliyor:

“Biz firma olarak müşterilerimizle direkt diyalog kurmayı tercih ediyoruz. Bugüne kadar projelendirmemizi doğru yaptık, uygulamamızı zamanında bitirdik ve müşterilerimizin beklentisi doğrultusunda tamamladık.

Bodrum, Datça, Milas da dahil olmak üzere Ege bölgesinin pek çok noktasında faaliyet gösteren ve proje bazlı çalışmalara ağırlık veren Pencere Dizaynı’nın referansları arasında, 2011 yılının başında gerçekleştirdikleri ve İzmir’in ilk oteli olan İzmir Palas’ın doğrama restorasyonu bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pencere-dizayni-icin-yuksek-kaliteli-makul-fiyatli-ve-proje-odakli-cozumler_90063.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!