Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Penta Teknoloji’nin Dijitalleşme Yolculuğu

Yazılım ve donanım ürünleri başta olmak üzere, bilgi teknolojileri ürünlerinin dağıtımını gerçekleştiren Penta Teknoloji, Autodesk’in dünya çapında ilk üç dağıtıcısından biri oldu ve “Autodesk Web Servislerinin Entegrasyonunda Öncü Dağıtıcı” ödülüne değer görüldü.

yapi.com.tr
Penta Teknoloji’nin Dijitalleşme Yolculuğu

Penta Teknoloji, Kopenhag’da düzenlenen One Team Conference Extension etkinliğindeki ödül töreninde Autodesk’in dünya çapında ilk üç dağıtıcısından biri olarak ödüllendirildi. “Autodesk Web Servislerinin Entegrasyonunda Öncü Dağıtıcı” ödülüne değer görülen Penta, dijitalleşme alanında Autodesk web servislerini en etkin şekilde kullanarak, hem tedarikçi-dağıtıcı-iş ortağı-son kullanıcı arasındaki sipariş akışını saniyelerde tamamlamayı başardı hem de manuel süreçlerden kaynaklı hataları ortadan kaldırarak kusursuz kullanıcı deneyimini hayata geçirdi.

Penta’nın son dönemde izlediği dijital dönüşüm sürecine dikkat çeken Penta Teknoloji Genel Müdürü Mürsel Özçelik, “Penta olarak, Autodesk’in Türkiye’deki tek dağıtıcısıyız. Dijitalleşmeyi iş yapış modelimizin merkezine aldığımız bu süreçte en önemli motivasyonumuz, bu alandaki yeteneklerimizi hız kesmeden iş ortaklarımızın da kullanımına sunarak işlerini büyütebilmelerini sağlamak. Penta’nın dijitalleşme yolculuğu boyunca yanımızda olan üreticimiz Autodesk’e ve iş ortaklarımıza bir kez daha teşekkür etmek isterim” açıklamasını yaptı.


“Penta projeyi ilk günden sahiplenerek bizlere ilham verdi”
Autodesk Ortadoğu ve Türkiye Bölge Kanal Müdürü Hassan Aoun konuyla ilgili, “Autodesk Web Servisleri” entegrasyonunda dünya çapındaki en başarılı ilk üç dağıtıcısından biri olan Penta, geliştirme ve test süreçleri boyunca özenle ve motivasyonla emek sarfederek projeyi hayata geçirdi. Tüm Penta ekibini tebrik ederim” derken; Avrupa, Ortadoğu ve Afrika, Gelişmekte Olan Ülkeler Kanal Müdürü Jarek Olszewski ise “Penta ekibinin, ofis içi satış operasyon süreçlerini otomatikleştirme konusunda sergilediği proaktif duruş tüm Autodesk ailesi için ilham vericiydi. Penta, Autodesk’in web servislerini duyurduğu ilk günden itibaren projeyi sahiplenerek, çalışmalarını hızlı ve verimli bir şekilde yürüttü. Değişen iş modelleri ve tüketici ihtiyaçları göz önünde tutulduğunda, Penta ile tamamladığımız bu proje sayesinde iş ortaklarımız ile son kullanıcılarımızın iş verimliliğini artıran ve hayatını kolaylaştıran radikal bir iş birliğine imza attık” yorumunu yaptı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/penta-teknolojinin-dijitallesme-yolculugu_166107.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!