Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Yeni Autodesk Sektörel Çözümleri Tanıtıldı

Autodesk Katma Değerli Yetkili Dağıtıcısı Penta Teknoloji, üretim endüstrisindeki şirket yetkilileri ve tasarım uzmanlarına yönelik düzenlediği butik seminerlerine başladı

yapi.com.tr
Yeni Autodesk Sektörel Çözümleri Tanıtıldı

Penta Teknoloji, endüstrideki değişimi ve bu değişime nasıl ayak uydurabileceğini aktardığı butik seminerlerine 28 Eylül Çarşamba günü Penta Teknoloji Merkezi’nde yarım günlük bir etkinlikle başlangıç yaptı. Katılımcılar seminer boyunca endüstrideki bu değişimi nelerin tetiklediğini, günümüzde ne gibi değişimlere şahit olunduğunu ve yakın gelecekte bizi nelerin beklediğini görme fırsatı buldular. Etkileşimli geçen seminer boyunca, geleceğin ürün geliştirme süreçlerinde Autodesk’in sektörel çözüm paketleri ve bulut tabanlı çözümleri ile nesnelerin interneti (IoT) kavramı üretim endüstrisi açısından ele alındı. Autodesk’in yeni lisanslama modeli aboneliğin ne gibi avantajlar sunduğunu keşfeden katılımcılar ayrıca Autodesk müşterisi Ateş Makine’den dünyada sadece 5 şirket tarafından üretilebilen “Globoid Dişli” teknolojisini ve Ser Danışmanlık’ın sunumuyla devletin yeni iş geliştirme, AR-GE ve tasarım konusundaki güncel desteklerini de dinleme fırsatı buldular.

Sektörel buluşmalar devam edecek

Penta Teknoloji – Autodesk İş Geliştirme Yönetmeni Selim Ertuğ Tuğran, teknoloji, ürün ve sektör odaklı bu sektörel buluşmaları bundan sonra daha sık organize edeceklerinin altını çizdi. Selim Ertuğ Tuğran, hızlı teknolojik dönüşüme daha hızlı adapte olabilmek adına piyasanın talep ettiği ve endüstrinin gerektirdiği biçimde sürekli güncel bilgi paylaşımında bulunmak, hem müşterileri hem de kendileri için sürdürülebilir ve katma değerli bir iş modeli olduğunu belirterek, Penta olarak, endüstrinin nabzını tutmaya ve kullanıcılarını bilinçlendirmeye devam edeceklerini söyledi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/yeni-autodesk-sektorel-cozumleri-tanitildi_151220.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!