Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Philips Aydınlatma'da Görev Değişimi

Philips Aydınlatma Türkiye’ye dört yıl liderlik yaptıktan sonra 2017 başında Dubai’ye geçiş yaparak sorumluluklarını artıran Göktuğ Gür, Paolo Cervini’den boşalan Philips Aydınlatma Türkiye ve Ortadoğu Bölgesi CEO’luğu görevine atandı.

yapi.com.tr
Philips Aydınlatma'da Görev Değişimi Göktuğ Gür

Philips Aydınlatma Türkiye ve Orta Doğu bölgesinde dümeni, Göktuğ Gür devraldı. Göktuğ Gür, 15 Haziran 2017 tarihinden itibaren geçerli olacak yeni görevlendirme ile Türkiye, Suudi Arabistan, Katar, Kuveyt, Bahreyn, Birleşik Arap Emirlikleri, Umman, Ürdün, Lübnan, Filistin, Irak, İran, Suriye, Yemen, Afganistan ve Türkmenistan’ın da içinde bulunduğu 16 ülkeyi kapsayan Orta Doğu ve Türkiye Bölgesi’nin CEO’su oluyor. Mart ayında bölge çapında pek çok ülkenin sorumluluğunu üstlenerek Dubai’ye geçiş yapan Göktuğ Gür, yeni göreviyle 1400 kişilik bir kadroyu yönetecek.

Göktuğ Gür Kimdir?
Yıldız Teknik Üniversitesi Elektrik Mühendisliği bölümünden mezun olan Göktuğ Gür, Yüksek lisansını İşletme üzerine, Marmara Üniversitesi ve Maine Üniversitesi’nde tamamladı. 22 yıldır sürdürdüğü profesyonel çalışma hayatı boyunca, enerji sektöründe imza attığı pazarlama ve çözüme yönelik projeler aracılığıyla, Türkiye’yi de içine alan Akdeniz, Orta Asya ve Orta Doğu bölgelerinde uzmanlaştı.  İş hayatına bir dış ticaret firmasında başlayan Gür, 1996-2013 yılları arasında global ölçekte uzmanlaşmış bir şirkette pek çok yönetim pozisyonunda görev aldı. 2013-2016 yılları arasında Sağlık Hizmetleri, Aydınlatma ve Tüketici Ürünleri sektörlerini barındıran Türk Philips'in Üst Yöneticiliğini (CEO) üstlenen Göktuğ Gür, 1 Şubat 2016 tarihi itibariyle Philips Lighting Türkiye CEO’su olarak atandı. Mart 2017’de Suudi Arabistan Harici Ortadoğu ve Türkiye Bölgesinin sorumluluğunu üstlenmişti. Göktuğ Gür, önümüzdeki dönemde tüm Ortadoğu ve Türkiye Bölgesi’nin CEO’luğunu üstlenecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/philips-aydinlatmada-gorev-degisimi_159240.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!