Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Pil Topla Hediye Kazan

İzmir Büyükşehir Belediye-si’nin 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bu yıl 5-9 Haziran 2009 tarihleri arasında gerçekleştireceği ‘Atık Pil Toplama Kampanyası’ start alıyor. Çevreye duyarlı İzmirlilerin biriktirdiği kullanılmış piller, Büyükşehir Belediyesi önünde kurulan standa teslim edilecek.

Hürriyet Gazetesi
Pil Topla Hediye Kazan

İzmir Büyükşehir Belediye-si’nin 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle bu yıl 5-9 Haziran 2009 tarihleri arasında gerçekleştireceği "Atık Pil Toplama Kampanyası" start alıyor. Çevreye duyarlı İzmirlilerin biriktirdiği kullanılmış piller, Büyükşehir Belediyesi önünde kurulan standa teslim edilecek.

Vatandaşların atık pilleri Büyükşehir Belediyesi’ne teslim etmelerini sağlamak amacıyla otobüs duraklarına tanıtıcı afişler de asılıyor. Kampanyaya katılarak kumbaralara en çok pil atan katılımcılardan ilk üçüne çeşitli ödüller verilecek.

1998 yılından bu yana devam eden "Atık Pil Toplama Kampanyası", Büyükşehir Belediyesi ile Taşınabilir Pil Üreticileri ve İthalatçı Derneği’nin (TAP) işbirliğinde yürütülüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/pil-topla-hediye-kazan_69559.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!