Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Piomak'tan Sudan'a Yeni Proje

Hartum şehrine günlük toplam 150 bin metreküp su temin edecek olan iki içmesuyu arıtma tesisi ve ek olarak su terfi ve depolama istasyonu yapım işleri sözleşmeleri, Hartum Eyalet Başbakanı Dr. Abdul Rahman El Hıdır, Türkiye Cumhuriyeti Hartum Büyükelçisi Erdoğan Kök, Eyalet Altyapı İşleri Bakanı Hasan El Mevla, Eyalet Sular İdaresi Genel Müdürü

yapi.com.tr
Piomak'tan Sudan'a Yeni Proje

Sudan’ın 7 milyon nüfuslu başkenti Hartum’da su temini projelerinde yedi yıldır faaliyette bulunan Piomak, başarılarına bir yenisini daha ekledi. Hartum şehrine günlük toplam 150 bin metreküp su temin edecek olan iki içmesuyu arıtma tesisi ve ek olarak su terfi ve depolama istasyonu yapım işleri sözleşmeleri, Hartum Eyalet Başbakanı Dr. Abdul Rahman El Hıdır, Türkiye Cumhuriyeti Hartum Büyükelçisi Erdoğan Kök, Eyalet Altyapı İşleri Bakanı Hasan El Mevla, Eyalet Sular İdaresi Genel Müdürü Halid Hasan, Piomak A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Oral Avcı'nın katıldığı bir törenle imzalandı.

Anlaşmayla Piomak, Hartum Sular İdaresi ile yapılan toplam bedeli 9 milyon Avro olan üç adet sözleşme gereği, 45 bin metreküp/gün kapasiteli Al Mogran İçme Suyu 2. Faz Arıtma, 50 bin metreküp/gün kapasiteli Ud Ba Bekir İçme Suyu Arıtma ve Organize Sanayi Bölgesi 50 bin metreküp/gün kapasiteli Terfii ve Depolama tesislerinin anahtar teslimi yapım işlerini taahhüdü altına almış oldu.

Anahtar teslimi içme ve atıksu arıtma tesisleri, su temini ve su yönetimi projeleri alanlarında uzmanlaşan Piomak A.Ş. elektromekanik çözümlerin yanısıra, büyük çaplı işletmeler için SCADA kontrol sistemlerini de uygulamakta.

ETİKETLER: firma proje
http://www.yapi.com.tr/haberler/piomaktan-sudana-yeni-proje_78891.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!