Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Polimek'ten Verimliliği Artıran Kontrol Sistemleri

Elektronik güvenlik kontrol sistemleri üreten Polimek, personel devam, devriye tur, giriş-çıkış ve geçiş kontrol ürünleriyle işyerlerinde verimlili

Dünyab>Elektronik güvenlik kontrol sistemleri üreten Polimek, personel devam, devriye tur, giriş-çıkış ve geçiş kontrol ürünleriyle işyerlerinde verimliliği artıyor.
Üretimi Atatürk Organize Sanayi Bölgesi'ndeki tesislerinde gerçekleştirdiklerini vurgulayan Polimek Elektronik ve Bilgisayar Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi Sahibi Mesut Polat, "Günümüzün güvenlik açısından en çok talep gören teknolojileri olan touch memory ve proximity teknolojileri ile üretim yapıyoruz. Elektronik sistemler üretimi yanında, bunların yazılımlarını da bünyemizdeki yaratıcı ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Günümüzde işletmelerin karlılıkları verimlilikten, verimlilikleri ise teknolojiden geçiyor. Bizim ürünlerimizin ana mantığını zaman kontrolünün sağlanması için verilerin bilgisayar ortamında denetlenmesi ve raporlanması oluşturuyor" dedi.

İlk amaçlarının kullanıcıların duydukları denetim mekanizmasını sağlamak olduğunu belirten Polat, şu bilgileri verdi:

"Böylelikle yapılan tüm giriş-çıkış hareketlerinin denetlenip raporlanarak verimliliğin, dolayısıyla karlılıkların artmasına yardımcı olmak istiyoruz. Ardarda yaşanan kriz ve durgunluk dönemlerinde daha da ön plana çıkan iş verimliliği için kazancın anahtarı, teknolojik kontrol sistemleri ile denetimin sağlanmasında. Personelin çalışma sistemlerinin düzeninden, giriş çıkış hareketlerinin kontrolüne kadar, iş başı ve personel kontrolünde en uygun çözümü kullanmak, çağdaş işletmeler için zorunluluk haline geldi."

Piyasadaki ithal ürünlerin Türkiye koşullarına uygun olmadığına da dikkat çeken Polat, "Bu ürünlerin yazılımları da hazır geldiği için üzerinde değişiklik yapmak hem sağlıksız oluyor, hem de işletmelere ekstra maliyet yüklüyor. Üstelik bu ürünler bizimkilerin 5 katı fiyatına. Şu an üretimimizin yaklaşık yüzde 15'ini Smart Pen Plus markasıyla İngiltere'ye ihraç ediyoruz. İran'da görüşmelerimiz sürüyor. Moldova İstihbarat Servisi numunelerimizden aldı. Türk Cumhuriyetleri de hedef pazarlarımız arasında. Türk vatandaşlarının kontrol edilmeye direnmeleri nedeniyle ürünümüzü geliştirdik. Böylelikle dünya pazarlarındaki şansımız arttı. 4-5 yıl içinde ihracatın üretimdeki payını yüzde 80'lere çıkarmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

http://www.yapi.com.tr/haberler/polimekten-verimliligi-artiran-kontrol-sistemleri_5093.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!