Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Praktiker Dünyanın Kapılarını Açıyor

Praktiker yapı marketleri, dünyadaki bütün marketlerinde Türk orijinli ürünler satılması için harekete geçti. Bu amaçla, Praktiker Yapı Mark

Sabah
Praktiker Dünyanın Kapılarını Açıyor

b>Praktiker yapı marketleri, dünyadaki bütün marketlerinde Türk orijinli ürünler satılması için harekete geçti.

Bu amaçla, Praktiker Yapı Marketleri'nin dünyada bulunduğu tüm ülkelerin Satınalma Direktörleri, İstanbul'da biraraya geldi. Praktiker Güneşli Mağazası'nda düzenlenen mini fuarda, Praktiker Yapı Marketleri'nin 25 tedarikçi firmasından ürün seçiminde bulundular. Praktiker Türkiye'nin ilk mağazasını 1998 yılının Mart ayında açtığını belirten Praktiker Yapı Marketleri Genel Müdürü Werner Müller, "İlk mağazamızdan itibaren büyümeye ve Türkiye'ye yatırıma odaklandık" dedi.
Türkiye'nin farklı kültürlerini ve yönlerini tanıyabilmek için mağazaları Konya, Adana, Gaziantep gibi bölgelerde açtıklarını ve böylelikle Türkiye'yi tanıdıklarını belirten Werner Müller, "Mağazalarımızda her zaman müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurduk. Markalı ürünlerin yanı sıra ekonomik ürünlere de yer verdik. Ürün portföyümüzü hazırlarken ithal ürünlerin yanı sıra, yerli üreticilerin ürettiği ürünlere de yer verdik. Böylelikle yerli üreticilere iş alanları açtık" diye konuştu. Müller, sağlıklı bir büyümenin tarifini "Birlikte çalışılan iş ortaklarının da büyümesi" şeklinde tanımladı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/praktiker-dunyanin-kapilarini-aciyor_11976.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!