Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Profilo Web Sitesi Yenilendi

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin www.profilo.com.tr adresindeki web sitesi, markanın özelliklerini daha da iyi yansıtabilecek şekilde yenilendi. Canlı ve dinamik ara yüzü ile kullanıcıların her türlü bilgiye bir veya birkaç adımda ulaşabilmesini sağlayan web sitesinde ürün bilgileri, kampanyalar, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış Profilo

yapi.com.tr
Profilo Web Sitesi Yenilendi

STRONG>Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin profilo.com.tr adresindeki web sitesi, markanın özelliklerini daha da iyi yansıtabilecek şekilde yenilendi. Canlı ve dinamik ara yüzü ile kullanıcıların her türlü bilgiye bir veya birkaç adımda ulaşabilmesini sağlayan web sitesinde ürün bilgileri, kampanyalar, Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış Profilo yetkili satıcıları, kataloglar, broşürler ve faydalı bilgiler içeren kitapçıklara anında ulaşabiliyor.

Ürünler, müşteri hizmetleri, yetkili satıcılar, Profilo dünyası ve medya ilişkileri başlığı altında beş bölümden oluşan ve tüketicinin her türlü ihtiyacına cevap verecek biçimde yapılanan sitede, aynı zamanda kullanıcılar için özel olarak hazırlanan ürün bölümünde ürün karşılaştırması yer alıyor. Bunun yanısıra beyaz eşyadan ankastreye, ısıtma ve soğutmadan elektrikli süpürgelere, küçük ev aletlerinden elektroniğe kadar Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin bütün ürün gamına ve detaylı ürün bilgilerine ulaşılabiliyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/profilo-web-sitesi-yenilendi_75179.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!