Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Profilo’daki Değişim Rüzgarı AVM’lerde Devam Ediyor

2009 yılında BSH Grubu’nun tüm dünyadaki en karlı yerel markası olmayı başaran Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ilk AVM şubesini İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açarak 2010 yılına merhaba dedi. 22 Ocak Cuma günü gerçekleştirilen açılış törenine BSH Grubu’nun üst düzey yöneticileri de katıldı.

yapi.com.tr
Profilo’daki Değişim Rüzgarı AVM’lerde Devam Ediyor

STRONG>Foto: Demay A.Ş. Sahibi Türkay Oktar, Profilo Satış Direktörü Semir Kuseyri ve BSH İcra Kurulu üyesi Ronald Grünberg

2009 yılında BSH Grubu’nun tüm dünyadaki en karlı yerel markası olmayı başaran Profilo Dayanıklı Ev Aletleri, ilk AVM şubesini İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nde açarak 2010 yılına merhaba dedi. 22 Ocak Cuma günü gerçekleştirilen açılış törenine BSH Grubu’nun üst düzey yöneticileri de katıldı.

2009 yılının Profilo Dayanıklı Ev Aletleri açısından büyük değişimlerin yaşandığı bir yıl olduğunu belirten Profilo Satış Direktörü Semir Kuseyri, “Bugün açılışını gerçekleştirdiğimiz ilk AVM bayiimiz, 2010 yılında gelişerek devam edecek değişim sürecinin ilk adımını oluşturuyor. Çok yakında sırasıyla diğer merkezi lokasyonlardaki ve AVM’lerdeki bayilerimiz de bu zincirin diğer halkalarını oluşturmak üzere aramıza katılacaklar” dedi.  Yeniden yapılanma süreci kapsamında satış ekibini tazelerken bayi yapısını da tekrar gözden geçirdiklerini ifade eden Kuseyri, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Tüm bu gelişmeler ışığında, içinde bulunduğumuz beyaz eşya devi grubun tüm dünyadaki en karlı yerel markası olduk. 2010 yılı için çok daha yüksek hedeflerle yola çıkıyoruz. Bu hedefleri gerçekleştirmek için oluşturduğumuz sağlam temelli stratejiler ile sektörde yıldızı parlayan, pazardaki hareket ve canlılığı artıracak öncü markalardan biri olmaya devam edeceğiz” dedi.

Profilo Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu, BSH İcra Kurulu üyesi Ronald Grünberg, Profilo Satış Direktörü Semir Kuseyri ve Demay A.Ş. Sahibi Türkay Oktar “Tüketiciye deneyimleme fırsatı sunmak önemli”

Profilo Dayanıklı Ev Aletleri’nin geçtiğimiz yıl ürün gamının zenginleştirilmesinden, tüketiciye ulaşılan kanalların yenilenmesi ve geliştirilmesine kadar pek çok alanda büyük bir değişim yaşadığına dikkat çeken Profilo Pazarlama Müdürü Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu ise, “Elde ettiğimiz başarı trendinin yıl boyunca devam etmesi, ekip olarak atılan adımların isabetliliğini doğrulaması açısından bizleri son derece sevindirdi” dedi. Tavukçuoğlu, özellikle ankastre, buzdolabı, bulaşık makineleri, kurutma makineleri ve küçük ev aletleri konusunda 2010 yılında büyük bir yol kat edeceklarine olan inançlarını dile getirdi ve şöyle konuştu:

"Ürünlerimizi tüketicilerimize bayi mağazalarında deneterek tanıtma konusundaki girişimlerimiz ve bayilerimizi tüketicilerimizle gerçek anlamda buluşma noktası haline getirme eğilimimiz artarak devam edecek. Sade tasarım, üstün teknik özellikler ve fonksiyonelliği bir arada sunan ürünleriyle Profilo Dayanıklı Ev Aletleri'nin beyaz eşya pazarında kalite ve fiyat ilişkisini en iyi kuran beyaz eşya markası olduğu iddiasındayız. Bu nedenle bilinçli tüketicinin bizi tercih edeceğine inanıyoruz ve 2010 yılından bu anlamda büyük atılımlar bekliyoruz”.

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi’nin 1. katındaki Profilo Dayanıklı Ev Aletleri bayisi, haftanın 7 günü saat 10:00-22:00 arasında hizmet verecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/profilodaki-degisim-ruzgari-avmlerde-devam-ediyor_76122.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!