Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen
İLİŞKİLİ HABERLER

Protem Web Sitesi Yenilendi

Protem Metal Çevrenin Korunmasına Yatırım Yapıyor

Protem Metal Ltd. küresel ısınmayı önleyici ve çevreyi koruyucu ürünlerin üretimi için Büyükçekmece / Kıraç'ta yeni fabrikasının inşaatına başlıyor. 2008 sonbaharında faaliyete geçecek olan tesiste, endüstriyel ve ticari yapılarda ısıtma ve soğutma harcamalarını yüzde 50'ye varan oranlarda azaltarak havaya atılan karbon emisyonlarını düşüren ve

yapi.com.trPROTEM Metal Ltd. küresel ısınmayı önleyici ve çevreyi koruyucu ürünlerin üretimi için Büyükçekmece / Kıraç'ta yeni fabrikasının inşaatına başlıyor. 2008 sonbaharında faaliyete geçecek olan tesiste, endüstriyel ve ticari  yapılarda ısıtma ve soğutma harcamalarını yüzde 50'ye varan oranlarda azaltarak havaya atılan karbon emisyonlarını düşüren ve gürültü önleyici, yangın ve su kesici özellikleri ile sorunlara çevreci çözüm getiren PROTEM QUADRO Dörtlü Çatı ve Cephe Sistemi üretimine ağırlık verilecek.

PROTEM Genel Müdürü Korhan Işıkel, yeni tesislerinde gürültü önleyici bariyer ve gürültü emici panel üretimini  artırarak gerek iç piyasanın, gerekse yurt dışı taleplerin daha hızlı karşılanacağını belirtti. PROTEM  QUADRO, dörtlü çatı ve cephe sistemi ile yalıtımın 150 mm ve 200 mm olarak uygulandığını, bununla ısı, ses ve yangın  yalıtımında tam ve mükemmel sonuçların alındığını ifade eden Işıkel, enerji  fiyatlarındaki artışa paralel olarak yalıtım kalınlıklarını da arttırarak enerjideki pahallılıkla başa çıkabilmenin mümkün olduğunu ifade etti.

ETİKETLER: yeşil
http://www.yapi.com.tr/haberler/protem-metal-cevrenin-korunmasina-yatirim-yapiyor_62719.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!