Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

RE/MAX Gayrimenkul Rehberi 4 Yaşında

RE/MAX Türkiye tarafından 2005 yılında yayınlanmaya başlayan RE/MAX Gayrimenkul Rehberi Dergisi, Türkiye’nin birçok noktasından sunduğu zengin gayrimenkul portföyü ile satılık ve kiralık arayanlar için eşsiz bir kaynak oldu. Bu yıl 4. yaşına tepeden tırnağa yenilenerek giren RE/MAX Gayrimenkul Rehberi, artık Milliyetemlak.com işbirliği ile

yapi.com.tr
RE/MAX Gayrimenkul Rehberi 4 Yaşında

RE/MAX Türkiye tarafından 2005 yılında yayınlanmaya başlayan RE/MAX Gayrimenkul Rehberi Dergisi, Türkiye’nin birçok noktasından sunduğu zengin gayrimenkul portföyü ile satılık ve kiralık arayanlar için eşsiz bir kaynak oldu. Bu yıl 4. yaşına tepeden tırnağa yenilenerek giren RE/MAX Gayrimenkul Rehberi, artık Milliyetemlak.com işbirliği ile yayınlanıyor. Gayrimenkul ve medyanın iki önemli kuruluşunun güçbirliği sayesinde, Türkiye’de ilk kez bir derginin yüzlerce farklı versiyonu basılarak, içeriğinde dağıtılacağı bölgeye özel portföylere yer veriliyor.

Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren, Türkiye’nin her yanındaki RE/MAX ofislerine ait kiralık ve satılık olmak üzere toplam 70 bini aşkın portfoy ilanı yayınlayan Gayrimenkul Rehberi Dergisi, 950 bini aşan toplam baskı adedi ile geniş kitlelere ulaştı. RE/MAX’in yenilikçi atılımları ile gayrimenkul sektörünün yapısı ve beklentilerine uygun biçimde sürekli geliştirilen sektörün en yüksek tirajlı dergisi, 4. yılında sektörün güçlü yayıncı kuruluşu Milliyetemlak.com işbirliğiyle, her sayısında 100 bin tiraja ulaşmayı hedefliyor.

RE/MAX Gayrimenkul Rehberi Dergisi’nin içeriği Milliyetemlak.com’un deneyimli ekibi tarafından hazırlanıyor. Derginin baskısı da Milliyet tesislerinde gerçekleştiriliyor. RE/MAX Gayrimenkul Rehberi Dergisi, yeni dönemde RE/MAX ofisleri ve hatta RE/MAX gayrimenkul danışmanları bazında hazırlanan çok sayıdaki bölgesel versiyonu ile okurlarına yaşadıkları bölgeye özel portföy ilanından oluşan kişiselleştirilmiş içerik sunma ayrıcalığına sahip olacak. RE/MAX ofisleri ve gayrimenkul profesyonellerinin katkılarıyla hazırlanacak bölgesel haber, röportaj, ofis tanıtımı ve portföy ilanı sayfaları sayesinde, dergi okurları o bölgedeki RE/MAX ofislerini ve ekiplerini de, daha yakından tanıma fırsatı elde edecekler. 

http://www.yapi.com.tr/haberler/re-max-gayrimenkul-rehberi-4-yasinda_69440.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!