Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

RE/MAX, Yabancılara Gayrimenkulleri Tanıttı

RE/MAX, Türkiye’nin gayrimenkul potansiyelini değerlendirmek amacıyla, yurt dışında Avrupalı ve ABD’li yatırımcılara yönelik bir tanıtım ve pazarlama atağı başlattı.

CNN Türk
RE/MAX, Yabancılara Gayrimenkulleri Tanıttı

E/MAX, Türkiye’nin gayrimenkul potansiyelini değerlendirmek amacıyla, yurt dışında Avrupalı ve ABD’li yatırımcılara yönelik bir tanıtım ve pazarlama atağı başlattı.

RE/MAX Türkiye’nin “Şimdi Türkiye’den gayrimenkul satın almanın tam zamanı” sloganıyla Avrupa’da gerçekleştireceği roadshow’un ilk bölümü Londra’da gerçekleştirildi.

Büyük bölümünü İngilizler’in oluşturduğu Avrupa’dan çok sayıda gayrimenkul yatırımcısı ile birlikte, İngiliz medyasının da büyük ilgi gösterdiği Londra Park Lane Hilton Oteli’ndeki seminerde, Türkiye’deki yatırım olanakları aktarıldı.

"Türkiye önemli bir alternatif"
RE/MAX Türkiye tarafından ilk kez gerçekleştirilen “Denizaşırı Gayrimenkul Semineri”nde konuşan RE/MAX Türkiye Bölge Direktörü Murat Goldştayn, Türkiye’nin istikrara kavuşan ekonomisi, AB’ye üyelik yolunda kaydettiği ilerlemeler, tarihi, kültür birikimi, doğal güzellikleri ve fiyat avantajı ile Avrupa’da gayrimenkul yatırımı için önemli bir alternatif haline geldiğini vurguladı.

Seminerde Avrupalı yatırımcılara, uluslararası gayrimenkul uzmanı olan RE/MAX’in Türkiye’de 100’den fazla ofis ve 1000’e yakın gayrimenkul profesyoneli ile kaliteli ve güvenilir danışmanlık hizmetleri sunduğu hatırlatıldı. Yabancı yatırımcıların özellikle Akdeniz ve KKTC’ye yönelik ilgileri dikkat çekti.

ABD'de de tanıtıldı
RE/MAX’in geleneksel Dünya Kongresi de, bu yıl 27 şubatta ABD’nin Orlondo Kenti’nde başladı. 50’den fazla ülkeden 10 binin üzerinde RE/MAX’linin katıldığı kongrede, Türkiye’nin tanıtımı ile ilgili kapsamlı bir faaliyet gerçekleştirildi.

Kongre kapsamında kurulan RE/MAX Türkiye standında, dünyanın çeşitli yerlerindeki gayrimenkul danışmanlarına Türkiye’deki yatırım olanakları ve portföyler tanıtıldı. Özellikle Avrupalı ve Amerikalı müşterilerin Türkiye’ye yönlendirmeleri konularında işbirliği çalışmaları yürütüldü.


http://www.yapi.com.tr/haberler/re-max-yabancilara-gayrimenkulleri-tanitti_24255.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!