Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Realty World İş Ortaklarını Ödüllendirdi

Realty World Türkiye Kupası 2011 I. Dönem Ödül Töreni Swissotel’de gerçekleştirildi. Gecede ‘Beş yılını dolduran’, ‘En hızlı çıkış yapan’, ‘Son iki dönem en iyi gelişim gösteren’, ‘2011 I. Dönem işlem kategorisinde ilk 15’, ‘2011 I. Dönem ciro kategorisinde ilk 15’ iş ortağı Realty World Türkiye tarafından ödüllendirildi.

yapi.com.tr
Realty World İş Ortaklarını Ödüllendirdi

Realty World Türkiye, birinci dönem sona ererken ‘kazan-kazan’ modeliyle başarı elde eden iş ortaklarını ödüllendirdi. Swissôtel the Bosphorus’ta gerçekleştirilen ‘Realty World Türkiye Kupası 2011 I. Dönem Ödül Töreni’nde ‘5 yılını dolduran’, ‘en hızlı çıkış yapan’, ‘son iki dönem en iyi gelişim gösteren’, ‘2011 I. Dönem işlem kategorisinde ilk 15’,  ‘2011 I. Dönem ciro kategorisinde ilk 15’ ve ‘ciro kategorisinde 5’e giren ofis sahibi’ iş ortağı sahnede ödüllerini aldı.

Garanti Koza komisyonu 3 milyon TL’ye ulaştı

Bir Garanti Koza iştiraki olan Realty World Türkiye’nin ödül gecesinde konuşma yapan Realty World Yönetim Kurulu Başkanı Serhan Baykal, Realty World Türkiye’nin 2011 birinci dönem cirosunun çok başarılı bir şekilde gerçekleştiğini belirterek Realty World Türkiye ekibini ve iş ortaklarını kutladı. Baykal, “Garanti Koza için çok büyük önem taşıyan ciroya karşılık Realty World Türkiye ofislerinin elde ettiği toplam komisyon ise 3 milyon TL’ye ulaştı. Yaptığımız güç birliğinin Garanti Koza’yı ve Realty World Türkiye’yi birlikte daha büyük hedeflere taşıyacağına, inşaat projelerinde olduğu gibi emlak sektöründe de liderlik yürüyüşümüzü sürdüreceğimize ve birlikte daha çok kazanacağımıza inanıyorum” dedi.

Eğitim ve ödül sistemi değişecek

Realty World Türkiye Genel Koordinatörü Mustafa Baygan ise konuşmasında Realty World Türkiye ve iş ortaklarının başarılarının gelecek için çok daha büyük düşünmeye yol açtığını vurguladı. Baygan “2010 yılı 17 Şubat gecesi gerçekleştirdiğimiz ödül töreninde salonda 175 kişi vardı; bugün ise 575 kişi bulunuyor. 2012 Mart ayında bizi hangi salonda ağırlayacaklar merak ediyorum. Bugün 127 franchise ofisimizle varız. Bu sektörde her ay 6 ofis açan başka bir şirket yok. Ağustos ayında tam 8 ofisle anlaşma yaptık” dedi.

Bilgi teknolojilerinde çok önemli adımlar attıklarını belirten Baygan, yeni websitelerinin Ipod, Ipad ve Iphone’da geçerli olacağını söyledi. Baygan teknoloji kadar eğitime de önem verdiklerinin altını çizen Mustafa Baygan, Realty World Türkiye’de eğitim sisteminin de değişeceğini anlattı. Baygan, “Yeni ofislerimiz artık temel eğitimlerini aldıktan sonra kabul edilecek. Eğitim içeriklerinde de değişikliğe gidiyoruz. Bundan sonra gerekli her konu içeriğe dâhil olacak. Kişisel gelişim programlarına önem veriyoruz” şeklinde konuştu.

ETİKETLER: gayrimenkul firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/realty-world-is-ortaklarini-odullendirdi_89521.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!