Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Reynaers Tüm Yenilikleriyle BAU 2019 Fuarı'nda

ReynaersAlüminyum, 14-19 Ocak tarihlerinde Münih’te düzenlenecek olan BAU 2019 fuarında inovatif ürünlerini tanıtacak.

yapi.com.tr
Reynaers Tüm Yenilikleriyle BAU 2019 Fuarı'nda

Belçika orijinli, Kapı ve Cephe Sistemleri markası Reynaers, öncelikli olarak duvar içine sürülebilen Slimpatio 68 ve motorlu Hi-finity sürmeler, CP 155 SlimChicane ince kenetli sürmeler, Slimline 38 ve Masterline yüksek ısı yalıtımlı doğramalar, CW 50 gizli pencereli giydirme cephelerini tanıtacağı platformda B1 holde 329 no’lu standta yer alacak.

Yapı sektöründe, dünya devlerinin katıldığı, en ileri teknoloji ile inovatif ürünlerin tanıtıldığı fuarda Reynaers, alüminyum yeniliklerini ve inşaat endüstrisi için sunduğu dijital çözümleri tanıtacak. BAU 2019 sektör profesyonellerinin iştirak ettiği, nihai tüketicinin ilgisini çeken, yeni ortaklıklara zemin hazırlayan, en yeni teknolojilerin sergilendiği inşaat sektöründe en geniş kapsamlı platformlardan biri.

Reynaers Avalon ile gözünüzde canlandırın
Standta tasarlanacak özel bir alanda Reynaers’ın dijital uygulaması olan Avalon’u da deneyimleme imkanı olacak. AVALON, özellikle mimari çözümleri hayata geçirmek için tasarlanan, oldukça gelişmiş bir VR simülasyon alanıdır.

Bina henüz tasarım aşamasındayken, Reynaers’ın AVOLON uygulaması ile sanal ortamda binanın gerçek halini deneyimleyebiliyorsunuz. Uygulama sayesinde binanın içinde gezebiliyor, tasarım ve teknik açıdan izleme olanağına sahip olabiliyorsunuz. Uygulama sayesinde yapı elemanlarının boyutlarında ayarlamalar, malzeme ve renkte değişiklik yapabiliyorsunuz. Böylece farklı seçenekleri en gerçekçi biçimde değerlendirerek karar verme sürecini geliştirebiliyorsunuz. Avalon’la multi medya teknolojisini kullanarak yepyeni bir bakış açısına sahip olabiliyorsunuz.

Yenilikçi dijital uygulama "The World Of Reynaers"
Standdaki bir diğer vurgu ise dijital inovasyona odaklanılmasını canlı bir şekilde gözler önüne seren “The World of Reynaers” uygulaması. Bu yenilikçi dijital uygulama, ziyaretçilerin birçok boyutta geniş bir yelpazede çözümler üretmesine yardımcı olur. Uygulama, multimedya teknolojisini kullanarak bilgi paylaşımına yeni yollar açmak için ziyaretçilere yeni bir bakış açısı getiriyor. Uygulama sayesinde kullanıcılar, kombinasyonları test etmek için ürün renklerini, açılış türlerini ve diğer tasarım özelliklerini değiştirebilirler. Fuarda “The World of Reynaers” uygulaması AVALON kurulumunda da deneyimlenebilir

http://www.yapi.com.tr/haberler/reynaers-tum-yenilikleriyle-bau-2019-fuarinda_169190.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!