Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Rigips'ten İnternet Üzerinden Müşteri Destek Hizmeti

Ürün odaklı bir sektör olduğu düşünülen inşaat sektöründe müşteri odaklı olmayı ilke haline getiren Rigips, iç ve dış müşterileriyle son kullanıcıların ürün ve hizmetlerine yönelik her türlü öneri, eleştiri, şikayet ve taleplerini iletebilecekleri 'Müşteri Destek Merkezi' e-mail adresi riginet@rigips.com.tr’yi aktif hale getirdi.

yapi.com.tr
1 Rigips'ten İnternet Üzerinden Müşteri Destek Hizmeti

Ürün odaklı bir sektör olduğu düşünülen inşaat sektöründe müşteri odaklı olmayı ilke haline getiren Rigips, iç ve dış müşterileriyle son kullanıcıların ürün ve hizmetlerine yönelik her türlü öneri, eleştiri, şikayet ve taleplerini iletebilecekleri 'Müşteri Destek Merkezi' e-mail adresi riginet@rigips.com.tr’yi aktif hale getirdi. 2007 yılında devreye giren '444 0 463' numaralı müşteri destek merkezi RigiTEL ile inşaat sektöründe bir ilki gerçekleştiren Rigips, şimdi de RigiNET ile 'sektörde en fazla takip edilen' firmalardan biri olma imajını güçlendirdi.

RigiNET ile kullanıcılar, en kısa sürede Rigips’e ulaşabilecekler. RigiTEL, RigiNET’e gelen e-postaları ilgili departmana aktararak sonuçlandıracak ve müşteriye geri dönüş yapacak. Bu şekilde kullanıcılar tek bir noktadan herhangi bir öneri, eleştiri, talep veya sorunlarını Rigips’e aktarmış ve bunların sonucunu aynı noktadan almış olacaklar.

Saint Gobain ve Rigips hakkında

Bir Saint-Gobain markası olan Rigips, günümüzde 50'den fazla ülkede alçı ve alçı ürünleri denince aklan gelen ilk marka. Rigips’in Türkiye piyasasına girişi 2001 yılında, Doğan Alçı firmasını satın almasıyla gerçekleşti. Üretim tesisleri Ankara-Hasanoğlan'da olan Saint-Gobain Rigips Türkiye’nin merkezi de Ankara'da bulunuyor. Firmanın müşterilerinin ve uygulamacılarının ihtiyaçlarını yakından takip etmek ve taleplere daha hızlı cevap verebilmek için Ankara, İstanbul ve İzmir'de bölge müdürlükleri de bulunuyor.

Saint-Gobain, dünyanın önde gelen ilk 100 endüstriyel firmasından biri konumunda. 207 binden fazla çalışanı bulunuyor. Faaliyet gösterdiği her alanda liderlik misyonunu başarı ile sürdürüyor. Hisseleri Paris, Londra, Frankfurt, Zürih, Brüksel ve Amsterdam borsalarında işlem görüyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/rigipsten-internet-uzerinden-musteri-destek-hizmeti_63843.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • kıraathanelerde reklam çalışmaları sayesinde sizinle tanışmış olduk ürünleriniz harika! YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!