Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Rönesans, 7 Ülkede 3.5 Milyar Dolarlık Proje Üstlendi

Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, ağırlıklı olarak Rusya ve Libya'da olmak üzere yurtdışında 3,5 milyar dolarlık proje yürüttüklerini bildirdi. Daha önce Rusya, Ukrayna ve Kazakistan pazarlarında müteahhitlik ve gayrimenkul yatırımları yaptıklarını anımsatan Ilıcak, krizde yeni pazarlara açıldıklarını söyledi.

Sabah Gazetesi
Rönesans, 7 Ülkede 3.5 Milyar Dolarlık Proje Üstlendi

Türk müteahhitlik firması Rönesans Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Erman Ilıcak, ağırlıklı olarak Rusya ve Libya'da olmak üzere yurtdışında 3,5 milyar dolarlık proje yürüttüklerini bildirdi. Daha önce Rusya, Ukrayna ve Kazakistan pazarlarında müteahhitlik ve gayrimenkul yatırımları yaptıklarını anımsatan Ilıcak, krizde yeni pazarlara açıldıklarını söyledi. Ilıcak, şu bilgiyi verdi:

"Biz krizlere olan alışkanlığımızla hiç bundan yılmadık, tekrar yeni ülkelere girdik. 2009'a son derece enerjik şekilde girdik. Daha önce 3 ülkedeydik, şimdi 7 ülkeye çıktık. Türkmenistan, Libya, Suudi Arabistan ve Bahreyn'e açıldık. Rusya'daki arkadaşları bu ülkelere kaydırdık. İnşallah krizden çok daha büyüyerek çıkacağız."

Rönesans'ın, alışveriş merkezleri inşaatında dünyanın 3'üncü büyük firması, dünyanın en büyük 61'inci müteahhitlik firması olduklarını belirten Ilıcak, "İran'dan da çok büyük teklifler, talepler var. Onlarla Tahran'da iş yapacağız'' dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/ronesans-7-ulkede-3-5-milyar-dolarlik-proje-ustlendi_68571.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!