Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sabiha Gökçen'in Seramikleri Çanakkale Seramik & Kalebodur’dan

Havalimanı'nda zengin renk seçeneği, farklı ebat-yüzey yapısı, kolay temizlenebilir ve antibakteriyel seçeneği ve modüler özelliği ile Çanakkale Seramik & Kalebodur'un yeni ürün serisi Rainbow Plus System ile sirkülâsyonun yoğun olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek Enigma ve Luxury Cement ürünleri tercih edildi.

yapi.com.tr
Sabiha Gökçen'in Seramikleri Çanakkale Seramik & Kalebodur’dan

Doğan Tekeli Sisa Mimarlık Ofisi tarafından tasarlanan Sabiha Gökçen Havalimanı'nın yeni binasında Çanakkale Seramik & Kalebodur ürünleri seçildi. Havalimanı'nda zengin renk seçeneği, farklı ebat-yüzey yapısı, kolay temizlenebilir ve antibakteriyel seçeneği ve modüler özelliği ile Çanakkale Seramik & Kalebodur'un yeni ürün serisi Rainbow Plus System ile sirkülâsyonun yoğun olduğu alanlarda rahatlıkla kullanılabilecek Enigma ve Luxury Cement ürünleri tercih edildi.

Gün ışığını en etkin şekilde kullanarak ferah ve çevreyle uyumlu bir yapı oluşturan terminalin, 20 yıl süreyle işletilmesi, yeni dış hatlar terminal binası ile ek yapılar ihalesini kazanan Limak-GMR-MAHB ortak girişim grubu tarafından kurulan İstanbul Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı Yatırım Yapım ve İşletme A.Ş. tarafından yapılacak.

31 Ekim'de hizmete açılan terminalde, 4718 araç ve 72 otobüs kapasiteli dört katlı otopark, kara ve hava tarafından çift girişli,128 odalı havalimanı oteli, özel misafirler için tüm beklentilerini eksiksiz olarak karşılayabilecekleri VIP ve CIP bölümleri, yolcuların işlemlerini rahat ve hızlı yapabilmeleri için geniş bir alana yayılmış 112 adet check-in kontuarı, 24 adet self check-in kontuarı, yolcuların zamanlarını sıkılmadan değerlendirebilmeleri için alışveriş noktaları, gelen ve giden yolcu bölümlerinde 20'şer adet pasaport kontuarı, yiyecek ve içecek sektörünün önde gelen markalarının hizmet verdiği 5.000 m² restoran ve cafe alanı, 4.500 m² ile Avrupa'nın en büyük duty free alanlarından biri olan duty free bölümünde uluslararası düzeyde duty free mağazaları bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sabiha-gokcenin-seramikleri-canakkale-seramik--kalebodurdan_75628.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!