Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Saklı Dış Ticaret ve Danışmanlık ile Güvendesiniz

Saklı Dış Ticaret ve Danışmanlık, iç / dış dekorasyon, tadilat ve diğer anahtar teslim uygulamaları özenli ve kaliteli bir anlayışla müşterilerine sunuyor. Firma, 2009’un ilk aylarında dünyada ilk ve tek patentli kolon koruyucu bariyer sistemleri imalatçısı Amerikan Sentry Pro’nun Türkiye distribütörlüğünü alarak işyeri, işveren ve işçi çalışma

yapi.com.tr
Saklı Dış Ticaret ve Danışmanlık ile Güvendesiniz

ış ticaret ve danışmanlık konularında deneyimli iki ortağın kurduğu Saklı Dış Ticaret ve Danışmanlık Ltd. Şti. , kısa zamanda oluşturduğu uzman kadrosu ile büyük sanayi kuruluşlarına komple maliyet ve ürün odaklı çözümler sunuyor. İnşaat ve dekorasyon konusunda büyük çalışmalara imza atan firma, gerçekleştirdiği kampanyalarla ilklere imza atarak sektörde büyük yankı uyandırdı.

Saklı Dış Ticaret ve Danışmanlık, iç/dış dekorasyon, tadilat ve diğer anahtar teslim uygulamaları özenli ve kaliteli bir anlayışla müşterilerine sunuyor. Firma, 2009’un ilk aylarında dünyada ilk ve tek patentli kolon koruyucu bariyer sistemleri imalatçısı Amerikan Sentry Pro’nun Türkiye distribütörlüğünü alarak işyeri, işveren ve işçi çalışma ortamlarına maliyet ve güvenlik avantajı kazandırdı. Ayrıca son olarak deri, pamuklu, polyester ve nitrile kaplı çalışma eldivenleri konusunda kendini dünyaya kanıtlamış olan Mallcom firmasının Türkiye mümessilliğini ve distribütörlüğünü alarak, Türkiye’de uluslararası standartlara sahip, güvenli, kaliteli ve maliyet avantajlı ürünlerin satış ve pazarlamasını yapmaya başladı. Saklı Dış Ticaret ve Danışmanlık, şu anda iş ve işyeri güvenliği ekipmanları konusunda üç yeni distribütörlüğü almak için hazırlıklarını sürdürüyor.

Firmanın danışmanlık verdiği konular arasında ise; ürün veya fiyat bazlı Asya ve Avrupa ülkelerinden imalatçı tedariki, uluslararası ticaret danışmanlığı, proje bazlı ithalat ve ihracat danışmanlığı, yurtdışı pazar araştırması ve ürün lansmanı bulunuyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sakli-dis-ticaret-ve-danismanlik-ile-guvendesiniz_69360.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!