Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sancaktepe Şehir Hastanesi 25 Eylül'de İhaleye Çıkıyor

İstanbul Sancaktepe Şehir Hastanesi Yapım İşleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ön yeterlik ihalesi 3. kez ertelendi. Sancaktepe Şehir Hastanesi ihalesi 25 Eylül 2018 Salı günü gerçekleştirilecek.

yapi.com.tr
Sancaktepe Şehir Hastanesi 25 Eylül'de İhaleye Çıkıyor

Sağlık Bakanlığı Sağlık Yatırımları Genel Müdürlüğü Kamu Özel İşbirliği Daire Başkanlığı tarafından İstanbul Sancaktepe Şehir Hastanesi Yapım İşleri ile ürün ve hizmetlerin temin edilmesi işi ön yeterlik ihalesi 3. kez ertelendi.

Sağlık Bakanlığı, İstanbul Sancaktepe Şehir Hastanesi Projesi'nin kamu özel işbirliği kapsamında yaptırılması için ihale açmış, 4 Temmuz'da yapılacak olan ihale 8 Ağustos'a ertelenmişti. Emlak Kulisi'nde yer alan habere göre; 8 Ağustos'ta yapılacak olan ihale ise 25 Eylül'e ertelendi.

İhale için öngörülen ön yeterlik değerlendirmesine katılabilmek için; başvuru yapacakların aktif varlıklar toplamının en az 750 milyon dolar olması şartı ile, ciro veya net satışların 100 milyon dolardan az olmaması veya öz kaynaklar toplamının 220 milyon dolardan az olmaması şartlarından en az birini sağlaması gerekiyor.

Sancaktepe Şehir Hastanesi, Samandıra ile Sarıgazi arasında yer alan 3 bin 150 dönümlük arsaya sahip askeri bölgede yükseliyor. Sancaktepe Şehir Hastanesi, en az 15 bin personele istihdam sağlayacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sancaktepe-sehir-hastanesi-25-eylulde-ihaleye-cikiyor_167361.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü BTMSEAL Alfa Hibrit

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!