Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sanko, İstanbul’a Gayrimenkulle de Girdi

Sanko Holding, merkezi Gaziantep’te bulunan AJK Yatırım Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İstanbul şubesini faaliyete geçirdi. 15 Ocak’ta faaliyete geçen şubenin sermayesi 10 bin TL olarak belirlendi. Gayrimenkullerin satın alınması ve kiralanmasıyla ilgili danışmanlık ve ekspertiz hizmetleri verecek olan şube, faliyetlerini Güneşli’deki

Milliyet Gazetesi
Sanko, İstanbul’a Gayrimenkulle de Girdi

Sanko Holding, merkezi Gaziantep’te bulunan AJK Yatırım Danışmanlık Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin İstanbul şubesini faaliyete geçirdi. 15 Ocak’ta faaliyete geçen şubenin sermayesi 10 bin TL olarak belirlendi. Gayrimenkullerin satın alınması ve kiralanmasıyla ilgili danışmanlık ve ekspertiz hizmetleri verecek olan şube, faliyetlerini Güneşli’deki Sanko Holding genel merkezinden yürütecek.

Konukoğlu istifa etmişti

Şubenin yönetiminde ise EGS Business Park’ın sahibi ve Sanko Holding’in Yönetim Kurulu üyesi Ali Suavi Erengül ve Rezzan Topal görev alacak.

Alınan bilgilere göre, AJK Yatırım Danışmanlık İstanbul Şubesi’nin gayrimenkul yatırım ortaklığı dışında ana faaliyet alanları şunlar: Sigortacılık, bankacılık finansal kiralama, faktoring, risk sermayesi, aracı kurum,  tüketici finans işleri ile uğraşan halen mevcut veya ileride kurulacak olan ortaklık müessese ve teşebbüslerin sermaye ve yönetimine katılmak yatırımda bulunmak. Bu alanlarda çalışacak ortaklık müessese ve teşebbüslerin kurucu sıfatı ile kuruluşlarını gerçekleştirmek ve portföy işletmeciliği ve aracılık yapmamak kaydıyla her nevi kıymetli evrak hisse senedi tahvil almak satmak rehin etmek rehin almak.

Gaziantep’teki genel merkezinin yönetim kurulunda görev alan Ertuğrul Konukoğlu’nun bir süre önce istifa etmesiyle birlikte, boşalan göreve Mehmet Faruk Kolukısa getirilmişti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sanko-istanbula-gayrimenkulle-de-girdi_75900.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!