Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Şapkadan ‘Tasarım’ Çıkıyor!

ream Design Factory’nin (Düş Dizayn Fabrikası, dDf) yeni taşındığı binası olan eski Şapka Fabrikası’nda ünlü tasarımcılar bir araya geldi. 2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın desteklediği ve dDf-Dream Design Factory tarafından gerçekleştirilen ‘Design Talks’ programının ikincisi dün gerçekleştirildi, Matthijis va Dijk, Steve Trstenjak, Jeffrey

Milliyet Gazetesi
Şapkadan ‘Tasarım’ Çıkıyor!

Dream Design Factory’nin (Düş Dizayn Fabrikası, dDf) yeni taşındığı binası olan eski Şapka Fabrikası’nda ünlü tasarımcılar bir araya geldi.

2010 Avrupa Kültür Başkenti Ajansı’nın desteklediği ve dDf-Dream Design Factory tarafından gerçekleştirilen ‘Design Talks’ programının ikincisi dün gerçekleştirildi, Matthijis va Dijk, Steve Trstenjak, Jeffrey M Brock, Belen Moneo Feduchi, Burkay Pasin deneyimlerini İstanbul’da paylaştı.

dDf Yönetim Kurulu Başkanı Esra Ekmekçi de yeni binalarında ‘Desing Spirit İstanbul’ sergisini gerçekleştirdiklerini ‘İstanbul’dan ilham alan 40 yaş altı 40 tasarımcının eserlerini İstanbul halkıyla buluşturduklarını söyledi. Mercedes-Benz SLR McLaren’in de dahil olduğu F1 projesi içindeki çoğu tasarım stüdyosunu ve Hong Kong Kargo Terminali’ne imza atan Foster and Partners’ın yöneticisi Steve Trstenjak, tasarımda enerji tasarrufunun önemli olduğuna değindi.

ETİKETLER: İstanbul 2010
http://www.yapi.com.tr/haberler/sapkadan-tasarim-cikiyor_79188.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!