Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Saray Alüminyum Ürünlerini Almanya’da Sergiledi

Saray Alüminyum, BAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı’nda İspanya’dan Güney Afrika’ya 55 ülkeye ihraç ettiği ürün portföyünü sergiledi.

yapi.com.tr
Saray Alüminyum Ürünlerini Almanya’da Sergiledi

Saray Alüminyum, 16-21 Ocak 2017 tarihleri arasında, Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen ve sektörün dünyadaki tüm ilgilerinin yenilikleri takip etmek için ziyaret ettiği BAU Yapı ve İnşaat Fuarı’nda da yerini aldı. Saray Alüminyum fuarda, kompozit panelden alüminyum kapı pencere sistemlerine varan zengin ürün portföyünü sergiledi. Türkiye’de üretimi ilk kez Saray Alüminyum tarafından gerçekleştirilen ve ihraç edilen A2 Yangın Sınıfı alüminyum kompozit paneller, B1 ve NANO (kendiliğinden temizlenen/antigraffiti) yüzey kalitesine sahip alüminyum kompozit paneller gibi sektör için oldukça önemli malzemeler Saray Alüminyum standında yer aldı. Ayrıca, çeşitli şekil ve büyüklükteki profillerin yanı sıra, üretimin yaklaşık yüzde 99’unun ihraç edildiği PVC Kapı, Pencere Sistemleri, Alüminyum Sürme Kapı Sistemleri, Alüminyum Giydirme Cephe Sistemleri, Çatı, Işıklık Sistemleri, Sabit, Kayar ve Katlanır Güneş Kırıcı Sistemleri, Saray Cotta, Cephe Kaplama Sistemi ve daha pek çok inovatif Saray Alüminyum ürünü de sektörle buluştu.

 

Saray Alüminyum Yönetim Kurulu Üyesi Murat Saraylı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Ülkenin önemli bir ithalat kalemi olan A2 Yanmazlık Sınıfı Kompozit paneli yerli üretimle tersine çevirdik ve üretimimizin yüzde 50’sini yurtdışına ihraç ediyoruz. BAU 2017 Yapı ve İnşaat Fuarı’nda da, İspanya’dan Güney Afrika’ya 55 ülkeye ihraç ettiğimiz ürünlerimizi sergiledik. Yeni teknolojilerin takibi ve yeni ürünlerin sektörle buluşturulması misyonumuzla, yapı ve inşaat fuarlarına katılımı sektörümüzün gelişimi için oldukça önemli buluyor ve fuarları yakından takip ediyoruz. Yurt içi ve yurt dışındaki sektörümüzle alakalı hemen hemen tüm fuarlara katılım gösteriyor, Saray ürünlerini sergiliyor ve ilgilileriyle bir araya getiriyoruz. Sektördeki yeniliklerin nabzının tutulduğu bu fuarlarda, standımıza ve ürünlerimize gösterilen yoğun ilgi bizi oldukça memnun ediyor.“

http://www.yapi.com.tr/haberler/saray-aluminyum-urunlerini-almanyada-sergiledi_155303.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!