Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schindler, Dünyada 60.000'inci Smart Model Asansörü Monte Etti!

Schindler, 1 Haziran 2004 tarihinde 60,000'inci SchindlerSmart makine dairesiz asansörü monte etti.. 15 kata kadarki binalar için tasarlanmı

yapitr/Murat UYMUŞLAR
Schindler, Dünyada 60.000'inci Smart Model Asansörü Monte Etti!

b>Schindler, 1 Haziran 2004 tarihinde 60,000'inci SchindlerSmart makine dairesiz asansörü monte etti..

15 kata kadarki binalar için tasarlanmış olan hazır asansör SchindlerSmart MRL , mükemmel tasarımı ile göz dolduruyor. Kullanıcıların Smart asansörü tercih etmelerinin en büyük sebebi hazır paket asansör olması dolayısı ile hızlı ve sorunsuz montajı, makine dairesiz olması nedeni ile alandan tasarruf sağlayarak konut maliyetlerini etkilemesi.

AC2 devir veya ACVF (Frekans Kontrollü) tahrik sistemleri ile çalışabilen SchindlerSmart MRL, 630 kg' a kadar olan yükleri saniyede 1 m hareket kabiliyeti ile taşıyabiliyor.

Kat kirişlerine veya kuyu dibine monte edilebilen asansöre, buradaki tüm dikey ve yatay kuvvetler ile titreşim ve gürültüler emdirilebiliyor. 1999 yılının ortasından itibaren yürürlüğe giren yeni "AB asansör yönetmeliklerine" uygun olan asansör, Hollanda Asansör Enstitüsü tarafından bağımsız bir şekilde onaylı. SchindlerSmart MRL asansörlerde 10 basamaklı kabin çalıştırma paneli ve geliştirilmiş güvenlik sistemleri de var.

Ekonomik, Çevreci ve Güvenli…
Schindler Türkeli Genel Müdür yardımcısı Özhan Atalay, SchindlerSmart MRL ile ilgili olarak "Düşük yapım ve işletim maliyetleriyle, hızlı bir şekilde planlanarak sipariş ve montajı yapılabilen asansörlerimiz konutların içine kolayca monte edilebiliyor. Asansörlerimizi tercih edenler, Schindler kalitesiyle etkili, zevkli ve konforlu asansör yolculuğuna kavuşuyorlar. Asansörlerimizin en önemli özelliklerinden biri de düşük enerji tüketimiyle kısa zamanda kendini amorti etmesidir"dedi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schindler-dunyada-60-000inci-smart-model-asansoru-monte-etti_17228.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!