Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schindler Asansör Sanayi A.Ş., Ortadoğu ve Orta Asya'nın "Asansör Üssü" Oluyor...

Schindler Asansör Sanayi A.Ş., Ortadoğu ve Orta Asya'nın "Asansör Üssü" Oluyor...

yapi.com.tr
Schindler Asansör Sanayi A.Ş., Ortadoğu ve Orta Asya'nın "Asansör Üssü" Oluyor...

b>Schindler Asansör Sanayi A.Ş’ ye doğrudan pazar desteği, lojistik ve teknik destek anlamında Orta Asya ve Ortadoğu ülkelerinin büyük bir bölümünde geniş sorumluluklar verildi.

Schindler Asansör, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan için doğrudan pazar desteği ve Kuveyt, Umman, Suriye, Bangladeş, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri
(Abu Dabi, Bahreyn, Dubai), Ürdün, Katar ve Pakistan için de distribütörlük düzeyinde lojistik ve teknik destek hizmetleri sağlıyor.

Schindler Grubunda 1 Temmuz 2004 tarihinden itibaren geçerli olan düzenleme ile Schindler’in sorumluluk alanı 13 ülkeye çıktı.

Ana destek alanları arasında ürün ve kaynak stratejisi, teknik destek, pazarlama, süreç tanımları ve lojistik hizmetleri yer alıyor.

Bu alanlardaki başlıca sorumlulukları ise şöyle sıralanabilir:

· Sektör, pazar ve ürün-servis ihtiyaçları ile ilgili güncel bilgi bu ülkelerdeki yerel koşullarla ilgili farkındalık sağlamak,
· Pazar verilerini toplamak ve bunları stratejik planlara entegre etmek,
· Potansiyel ve mevcut müşterilerle ilgili olarak satış fırsatları yaratmak ve gelecek için müşteri portföyü oluşturmak.

Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan ve Özbekistan gibi ülkeler asansör konusunda uzun vadede büyük bir potansiyele sahip. Schindler Türkeli bu ülkelerde yerel distribütörler arayacak, uzun vadeli ilişkiler geliştirecek ve destek hizmeti sağlayacak.

Azerbaycan ile ticari distribütörlük anlaşması imzalandı

Merkezi Ankara’daki, BME Ltd. Asansör firması’nın Azerbaycan’daki Bakü şubesi ile Schindler arasında ‘‘Ticari Distribütörlük Anlaşması’’ imzalandı. Bu anlaşma, BME Ltd. Asansör firmasına Azerbaycan bölgesinde, Schindler ürünlerinin dağıtım hakkını vermiş oluyor.

BME Ltd., Azerbaycan bölgesinde Schindler ürünlerinin özel dağıtım haklarına sahip oldu. BME aynı zamanda, Schindler’in distribütörü olarak tüm Schindler asansör, yürüyen merdiven ve yürüyen bantları ile ilgili her türlü destek, pazarlama, montaj ve servis eğitimlerini temin edecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schindler-asansor-sanayi-a-s-ortadogu-ve-orta-asyanin-asansor-ussu-oluyor-_27898.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!