Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schindler Türkeli Asansör Sanayi, Ortadoğu ve Orta Asya'nın "Asansör Üssü" Oluyor

Schindler Türkeli Asansör Sanayi A.Ş2 ye doğrudan pazar desteği, lojistik ve teknik destek anlamında "Orta Asya" ve "Orta Doğu" ülkelerinin büyük b

Dünyab>Schindler Türkeli Asansör Sanayi A.Ş2 ye doğrudan pazar desteği, lojistik ve teknik destek anlamında "Orta Asya" ve "Orta Doğu" ülkelerinin büyük bir bölümünde geniş sorumluluklar verildi.

Konuyla ilgili olarak yapılan yazılı açıklamaya göre, Schindler Türkeli, Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan, Özbekistan için doğrudan pazar desteği ve Kuveyt, Umman, Suriye, Bangladeş, Sri Lanka, Birleşik Arap Emirlikleri (Abu Dabi, Bahreyn, Dubai), Ürdün, Katar ve Pakistan için de distribütörlük düzeyinde lojistik ve teknik destek hizmetleri sağlayacak.

1 Temmuz 2004 tarihinden geçerli olan düzenleme ile Schindler Türkeli’nin sorumluluk alanı 13 ülkeye çıktı. Ana destek alanları arasında ürün ve kaynak stratejisi, teknik destek, pazarlama, süreç tanımları ve lojistik hizmetleri yer alıyor.

Bu alanlardaki başlıca sorumlulukları:

*Sektör, pazar ve ürün-servis ihtiyaçları ile ilgili güncel bilgi bu ülkelerdeki yerel koşullarla ilgili farkındalık sağlamak,

*Pazar verilerini toplamak ve bunları stratejik planlara entegre etmek,

*Potansiyel ve mevcut müşterilerle ilgili olarak satış fırsatları yaratmak ve gelecek için müşteri portföyü oluşturmak.

Azerbaycan, Kazakistan, Türkmenistan ve Özbekistan gibi ülkeler asansör konusunda uzun vadede büyük bir potansiyele sahip. Schindler Türkeli bu ülkelerde yerel distribütörler arayacak, uzun vadeli ilişkiler geliştirecek ve destek hizmeti sağlayacak.

Schindler Türkeli Asansör Sanayi Genel Müdürü Murat Azizoğlu, konuyla ilgili olarak "Bu ülkelerle güçlü bir iş tabanı oluşturacağız. Onlarla olan kültürel benzerliklerimiz ve tarihsel bağlarımız bizim için bir avantaj" dedi.

"Schindler"

1874 yılında İsviçre2de kurulan "Schindler", dünyada 156 ülkede, 43 binin üzerinde çalışanıyla hizmet veriyor. Asansör ve yürüyen merdiven firmalarından biri tanesi olan Schindler 1947'den beri Türkiye'de faaliyet gösteriyor.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schindler-turkeli-asansor-sanayi-ortadogu-ve-orta-asyanin-asansor-ussu-oluyor_21097.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!