Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schindler Türkiye’nin Genel Müdürü Gaetano Conca

Dünyada ve Türkiye’de önde gelen asansör, yürüyen merdiven ve bant üreticilerinden biri olan Schindler’in genel müdürlüğü görevine 1 Eylül 2011 itibariyle Gaetano Conca getirildi. Schindler İtalya’da teknik ve saha destek direktörü olan Gaetano Conca, Kuzey Afrika ve Yakın Doğu’dan Sorumlu Bölge Başkanlığı’na ve Schindler Türkiye’nin Genel

yapi.com.tr
Schindler Türkiye’nin Genel Müdürü Gaetano Conca

Dünyada ve Türkiye’de önde gelen asansör, yürüyen merdiven ve bant üreticilerinden biri olan Schindler’in 'Türkiye Genel Müdürlüğü' görevine 1 Eylül 2011 itibariyle Gaetano Conca getirildi. Schindler İtalya’da teknik ve saha destek direktörü olan Gaetano Conca, Kuzey Afrika ve Yakın Doğu’dan Sorumlu Bölge Başkanlığı’na ve Schindler Türkiye’nin Genel Müdürlüğü’ne atandı.

1958 İtalya Milano doğumlu olan Conca, İspanyol Orona’nın genel müdürlüğünü yaptı.  Schindler’in firmayı satın almasıyla birlikte Conca, uzun yıllar burada çalıştı. Daha sonra Bölge Müdürlüğüne terfi eden Conca, en son Schindler İtalya’da teknik ve saha destek direktörü olarak çalışıyordu.  Conca, 1 Eylül 2011 tarihinden itibaren Kuzey Afrika ve Yakın Doğu’dan Sorumlu Bölge Başkanlığı (NAFNE) ve Schindler Türkiye Genel Müdürlük görevlerini birlikte yapacak.

İtalya’daki Politecnico  Milan Üniversitesi’nde inşaat mühendisliği okuyan Gaetano Conca, 1984 yılında iş hayatına Snamprogetti Spa’da teknik iletişim asistanı olarak atıldı. Sonra sırasıyla Aice Srl’de teknik müdür, Rurmec Spa’da Genel Müdür yardımcısı, İspanyol asansör firması Orona’da Genel Müdür olarak görev yaptı.

ETİKETLER: firma
http://www.yapi.com.tr/haberler/schindler-turkiyenin-genel-muduru-gaetano-conca_89475.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!