Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Schneider Electric'te 27 Ülkeyi Turhan Turhangil Yönetecek

Türkiye'nin öneminin arttığına işaret edilerek, yeni organizasyon çalışmaları kapsamında Turhangil'in, 27 ülkeyi Türkiye'den yöneteceği belirtildi. Schneider Electric Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Jean-Pascal Tricoire, konuya ilişkin değerlendirmesinde firmanın değişen organizasyon yapısında Türkiye'nin stratejik konumunun çok önemli bir etken

Dünya Gazetesi
Schneider Electric'te 27 Ülkeyi Turhan Turhangil Yönetecek

chneider Electric Türkiye Genel Müdürü Turhan Turhangil, şirketin Balkanlar ve Orta Doğu bölgesindeki yeni organizasyon çalışmaları kapsamında 27 ülkenin başkanlığı görevini üstlendi. Schneider Electric Türkiye'den yapılan yazılı açıklamada, şirketin bölgesel yapılanmasında yaptığı değişiklikler sonucu, Türkiye'nin öneminin arttığına işaret edilerek, yeni organizasyon çalışmaları kapsamında Turhangil'in, 27 ülkeyi Türkiye'den yöneteceği belirtildi.

Schneider Electric Başkanı ve Üst Yöneticisi (CEO) Jean-Pascal Tricoire, konuya ilişkin değerlendirmesinde firmanın değişen organizasyon yapısında Türkiye'nin stratejik konumunun çok önemli bir etken olduğunu vurguladı. Turhangil'in mevcut görevinin yanı sıra bölgenin başkanlığında da aynı başarıyı sürdüreceğine inancını ifade eden Tricoire, alınan organizasyonel kararla, Türkiye'nin de içinde bulunduğu Balkanlar ve Orta Doğu bölgesinde daha da büyümeyi hedeflediklerini bildirdi.

Gerçekleşen organizasyonel değişiklik kapsamında Schneider Electric Türkiye Genel Müdürü Turhan Turhangil, Türkiye'nin yanı sıra Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Azerbaycan, Gürcistan, Tacikistan, Türkmenistan, Özbekistan, Bulgaristan, Afganistan, Bahreyn, Kuveyt, Umman, Pakistan, Katar, Birleşik Arap Emirlikleri, Kıbrıs, Irak, Lübnan, Ürdün, Suriye, İran, Suudi Arabistan Krallığı, Yemen, Sırbistan ve Karadağ'ı Türkiye ofisinden yönetecek.

http://www.yapi.com.tr/haberler/schneider-electricte-27-ulkeyi-turhan-turhangil-yonetecek_75496.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!