Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Seramik ve Banyo Fuarı'nda VitrA ve Artema Yenilikleri

VitrA, 1-6 Nisan 2003 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Unicera Seramik ve Banyo Fuarı'nda, yeni ürün ve hizmetlerini, bu yıl ilk defa iki fark

yapitr.com
Seramik ve Banyo Fuarı'nda VitrA ve Artema Yenilikleri

b>VitrA, 1-6 Nisan 2003 tarihleri arasında gerçekleştirilecek Unicera Seramik ve Banyo Fuarı'nda, yeni ürün ve hizmetlerini, bu yıl ilk defa iki farklı standda tüketici ile buluşturuyor.
Vitra'nın banyo konseptlerinin ve seramik kaplama malzemlerinin ön plana çıkarıldığı, ana standının yanında, ArtemA armatür ve aksesuarlarından oluşan geniş ürün gamı, tasarımı buna özelleşmiş ayrı bir standda tüketiciye sunuluyor.

Vitra'nın 2003 yenilikleri içinde, banyo tasarım kültürüne farklı bir bakış açısı kazandıracak yeni sistemi Matrix, tasarımcı imzalı-Defne Koz tarafından tasarlanan iki yeni seri Sense ve Calm ile 1960'ların çizgisini günümüz yorumu ile banyolara taşıyan Retro ve extra konfor için tasarlanan Paria kompakt kabin öne çıkıyor. Minimalist çizgideki İsis banyo aksesuarları, Ilia banyo armatürleri, değişik fonksiyonlara sahip zengin seçeneklerle yenilenen elduşu ve duş başlıkları ile çeşitli canlı renklerde hazırlanan Joy banyo akseuarları ise fuarda sunulan Artema ürünlerinden. Eczacıbaşı Karo seramik tarafından Türkiye'de ilk defa üretimine başlanan 2.5X2.5 mozaik karolar ile minimalist çizgideki 10x20 veya büyük ebatlı duvar karolarının yanında doğal taş görünümlü yeni yer karoları standda sunulan diğer yenilikler arasında.

Vitra standında, banyo mekanlarındaki şık uygulamalara olanak veren seramik banyo takımları, armatür, aksesuar, küvet, karo seramik ve banyo mobilyalarının sergilenmesinin yanında, Vitra'nın tüketici ile buluşmasında önemli araçlar arasında yeralan yeni internet sitesi www.vitra.com.tr ve sektörün ilk bağlı müşteri uygulaması olan PartnersClub'a özel müşteri bölümlerine de önemli yerler yer ayrılıyor. PartnersClub üyeleri fuar boyunca standda kendilerine özel hizmet ile ağırlanmanın kolaylığını yaşarken, tüm ziyaretçiler standda kurulan dijital merkezde, interaktif olarak VitrA'nın yenilenen internet sitesini, özel tasarım modüllerini kullanmanın zevkini yaşayacaklar.

Ayrıca, Artema standında, 100'ü aşkın duş başlığının farklı duş akış fonksiyonlarının ses, ışık ve müzik efektleri ile eşliğinde özel bir kurgu ile sunulacağı "Suların Dansı" gösterisi fuarın en renkli aktivitesi niteliğinde!

http://www.yapi.com.tr/haberler/seramik-ve-banyo-fuarinda-vitra-ve-artema-yenilikleri_3826.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın
Haftanın ürünü Peli İle Hijyenik Zeminler

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!