Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Seramikçilere LPG Zararlarının Ödenmesi Başlıyor

Üretimini likit petrol gazı ile yapan üreticilerin zararlarına ilişkin ödemeler, 31 Ocak 2003 tarihine kadar müracaat eden tüm firmalara ait hakedi

Dünyab>Üretimini likit petrol gazı ile yapan üreticilerin zararlarına ilişkin ödemeler, 31 Ocak 2003 tarihine kadar müracaat eden tüm firmalara ait hakediş hesaplarının tamamlanmasının ardından başlayacak.
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'nın konuya ilişkin tebliği, Resmi Gazete' de yayımlandı.

Tebliğe göre, doğalgazın ulaşamadığı bölgelerde üretimlerini likit petrol gazı ile yapan karo seramik, vitrifiye sağlık gereçleri ve porselen sofra eşyası üreticilerinin zararlarının karşılanmasına yönelik ödemeler, 1 Temmuz 2002 ve 31 Aralık 2002 tarihleri arasındaki faaliyetleri kapsayacak.

Bakanlığın tebliğiyle, belirtilen aylara ait dosyalarla birlikte 31 Ocak 2003 tarihi mesai bitimine kadar Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı'na müracaat edilecek, tüm firmalara ait hakediş hesaplarının tamamlanmasını müteakip evrakları tam olan firmaların ödemelerine başlanacak. Eksik evraklar, ilgili firma tarafından en geç 28 Şubat 2003 tarihi mesai bitimine kadar teslim edilecek. Bu tarihe kadar eksik evraklarını tamamlayamayan firmalara herhangi bir ödeme yapılmayacak. Ödemeler, 31 Mart 2003 sonuna kadar tamamlanacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/seramikcilere-lpg-zararlarinin-odenmesi-basliyor_3069.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!