Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.

Seramiksan, ISH Frankfurt 2019 Fuarı’ndaydı

Seramiksan’ın Almanya’nın Frankfurt şehrinde gerçekleşen ISH 2019’da (Isıtma, Soğutma, Havalandırma Sistemleri ve Teknolojileri Fuarı) vitrifiye serilerini sundu.

yapi.com.tr
Seramiksan, ISH Frankfurt 2019 Fuarı’ndaydı

Seramiksan, Unicera Fuarı’nda 2019 koleksiyonunu sunmasının hemen ardından katıldığı ISH 2019 Fuarı’nda da vitrifiye grubunu sergiledi. Modern vitrifiye üretim tesisi ile üretim yapan Seramiksan’ın farklı renk ve modeldeki vitrifiye gurubu, fuarda sektör profesyonelleri ve ziyaretçilerin beğenisine sunuldu.

Seramiksan vitrifiye grubunda yer alan su tasarrufu sağlayan ürünleri, kanalsız rimless klozetleri ve farklı modellerdeki lavabolarını fuarda sergiledi. Vitrifiye grubunda yer alan 2,5–4 lt. su ile fonksiyon yapan yeni oval ve kare takımları da ziyaretçiler tarafından görüldü.

Seramiksan Türkiye Satış Müdürü M. Süreyya Çağlar: “Unicera İstanbul Seramik, Mutfak, Banyo Fuarı’nda geniş ürün gamımızı sunduktan hemen sonra Almanya’nın Frankfurt şehrinde düzenlenen ISH 2019 Fuarı’nda ziyaretçiler ve sektör profesyonelleri ile buluştuk. Unicera Fuarı’nda olduğu gibi ISH 2019 Fuarı’nda da amacına son derece uygun olarak hazırlanmış özel bir stantta vitrifiye ürün gamımızı sunduk. Türkiye’nin en önemli vitrifiye üreticilerinden biri olarak dünyadaki en modern vitrifiye üretim tesisimizde üretmiş olduğumuz farklı renk ve modeldeki ürünlerimize ISH 2019 Fuarı’nda ilgi yoğundu. Katılmış olduğumuz her iki fuarda da sektör profesyonellerinin ve ziyaretçilerin ürünlerimizi beğenmesi bizi çok mutlu etti" dedi.