Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Seranit Avrupa Pazarıyla Buluştu

Mimari ve tasarım dünyasının merkezinde olan Londra’daki Clerkenwell Road’da açılan Türk Ticaret Merkezi’nde yenilikçi showroomuyla yerini alan Seranit’in yüksek kaliteli ve özgün tasarımlı portföyü Avrupa pazarıyla buluştu.

yapi.com.tr
Seranit Avrupa Pazarıyla Buluştu

Kurulduğu ilk günden bugüne kadar birçok yeniliğe imza atan ve sayısız ödül ile başarısını kanıtlayan Seranit, sınırları aşıp yurt dışına açıldı. Seranit’in Londra’da açılan showroomu, vizyonuna uygun bir biçimde artık Londra’daki Türk Ticaret Merkezi’nde (Turkish Trade Center) hizmet verecek. Merkez’in açılışı Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da teşrifiyle gerçekleşti.

Londra çok doğru bir adım
Londra’nın mimarlık ve tasarım firmalarının dünyadaki en önemli merkezlerinden biri olduğunu belirten Seranit Genel Müdürü Ahmet Mandıracı, “Hem Londra’daki projelerde yer almak hem de global düzeyde proje pazarında yer almak için Londra’nın çok doğru bir yatırım olduğunu düşünüyoruz. Showroomun merkezi lokasyonda olması da çok önemli” dedi. Showroomda tam zamanlı olarak kendi personellerini çalıştıracaklarını ifade eden Mandıracı, “Seranit farklılığını, en kaliteli, etkin ve hızlı bir şekilde müşterilerimize ulaştırmayı amaçlıyoruz. İngiltere zaten uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz ve yakından tanıdığımız bir pazar. Bu yüzden showroomda sergilenen portföyün çok önemli bir kısmı, halihazırda iyi bildiğimiz Avrupa pazarına uygun olarak geliştirildi” diye konuştu.     Türk seramiğini tanıtacak
5 yıl öncesine kadar Türk seramiği mimarlık dünyasında yüzde 6 oranında tanınırken şu an bu oran yüzde 50’lere kadar çıkmış durumda. Bu rakamı daha da artırma amacıyla yola çıkan Seranit’in, Türk Ticaret Merkez’inde yer alan bağımsız bölümü, 52 metrekare showroom alanı ve 8 metrekarelik ofisten oluşuyor. Türkiye’den firmalara ait bağımsız bölümler ve toplantı salonu, sekretarya gibi ortak alanlarla hizmet verecek olan Türk Ticaret Merkezi, zemin katı ile birlikte toplam 5 kat ve 1.155 metrekarelik alana sahip. Aynı zamanda mimarlık ve tasarım firmalarını da bünyesinde toplayacak Merkez, Ekim ayında yapılması planlanan özel bir etkinlikle bölgedeki seçkin mimarlık ve proje ofislerinin ziyaretine açılacak.

http://www.yapi.com.tr/haberler/seranit-avrupa-pazariyla-bulustu_167855.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!