Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Siemens Business Services, Connect Austria'nın SAP Sistemlerini Yönetecek.

Siemens Business Services (SBS), merkezi Viyana'da bulunan Avusturyalı telekomünikasyon sağlayıcı ONE ile (Connect Austria Gesellschaft für Telekom

Siemens Business Servicesb>Siemens Business Services (SBS), merkezi Viyana'da bulunan Avusturyalı telekomünikasyon sağlayıcı ONE ile (Connect Austria Gesellschaft für Telekommunikation Gmbh) SAP R/3 sistemlerini yönetmek üzere anlaşma imzaladı.

Yaklaşık 5 milyon euro tutarındaki Outsourcing anlaşması, altı yıllık süreyi kapsıyor. Siemens Business Services anlaşma kapsamında, Connect Avusturya'nın tüm SAP uygulama alanını yönetecek ve bölünmüş veri merkezlerindeki tüm donanım ve yazılım altyapısını sağlayacak.

1.6 milyon son kullanıcısıyla, mobil iletişim, network ve internet çözümleri sunan ONE, Avusturya'nın en büyük telekomünikasyon kurumlarından biri olarak tanınmaktadır. Siemens Business Services, yapılan anlaşma uyarınca, ONE için klasik SAP temel uygulamalarının yanısıra, telekom endüstriyel çözümü olan SAP IS-T, Business Warehouse ve EBP satınalma platformunun işletilmesini üstlenecek.

Sözkonusu anlaşmanın imzalanmasındaki en önemli kriterlerden biri, Siemens'in müştakil veri merkezidir. Viyana'nın Floridsdorf bölgesinde bulunan Siemens veri merkezi, Avusturya'da İngiliz Standartlar Enstitüsü (British Standards Institute - BSI)'nün verdiği BS7799 belgesine sahip tek veri merkezidir. Bu güçlü veri merkezi sayesinde yüksek erişebilirlik ve hatasız performans mümkün kılınıyor.

Dünya çapında yaklaşık 2.600 SAP uzmanını bünyesinde barındıran Siemens Business Services, danışmanlık, uygulama ve operasyon alanlarındaki geniş deneyimi ile Avusturya'nın bir numaralı SAP hizmet sağlayıcısı durumunda. Siemens Operasyon Grubu, Avusturya'nın en büyük yönetimsel reform projelerinden biri olan mevcut bütçeleme ve muhasebe sistemini, SAP R/3'e dönüştürme gibi projeleri de ana yüklenici olarak yönetmektedir. Siemens Business Services ayrıca, Avusturya'da etkili bir muhasebe sistemi oluşturmak amacıyla, halihazırda ülkedeki 21 üniversitede SAP R/3 sistemini yürütmekte.

Siemens Business Services, ONE ile imzaladığı anlaşmayla, Batı Avrupa'da kamu sektörü ile iş yapan kurumlar arasındaki pazar lideriliğini de sağlamlaştırdı.

http://www.yapi.com.tr/haberler/siemens-business-services-connect-austrianin-sap-sistemlerini-yonetecek-_4572.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!