Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

"Sign of the City Awards" Ödülleri Sahiplerini Buldu

Ulusal ve uluslararası platformda önemli bir yeri olan, Türkiye inşaat ve gayrimenkul sektörünü iyiye teşvik etmek amacıyla düzenlenen "Sign of the City Awards" yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Törende, 31 ödül sahiplerine takdim edildi.

yapı.com.tr
"Sign of the City Awards" Ödülleri Sahiplerini Buldu

Türkiye gayrimenkul sektörünün en prestijli yarışması “Sign of the City Awards 2015” töreni, Karma Holding’in proje ortaklığında 4 Kasım akşamı sektör temsilcilerinin katılımıyla gerçekleşti.  

Doğan Holding Onursal Başkanı Aydın Doğan’ın katıldığı ve Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı’nın ev sahipliği yaptığı geceye; Torunlar GYO Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, İş GYO Genel Müdürü Turgay Tanes, YDA Group Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Arslan, Leyla Alaton, DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, SİNPAŞ GYO Genel Müdürü Seba Gacemer, Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Karma Holding Yönetim Kurulu Başkanı Uğur Gazanker, Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, NEF Yönetim Kurulu Üyesi Erden Timur ve sektörün önde gelen birçok ismi katıldı.


Türkiye’nin önde gelen inşaat ve gayrimenkul projeleri, Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Kentsel Tasarım Araştırma Merkezi Müdürü Prof. Dr. Güzin Konuk başkanlığında toplanan profesyoneller ve akademisyenlerden oluşan jüri tarafından değerlendirildi. Sektöre ve geleceğe değer katan markaların yoğun ilgi ve katılımıyla gerçekleşen yarışmada, 101 farklı projenin 140 başvurusu değerlendirme sürecinden geçti.

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önemine de değinen Hürriyet Yönetim Kurulu Başkanı Vuslat Doğan Sabancı, “Türkiye ekonomisinin bel kemiğini oluşturan gayrimenkul sektörü; dünya ekonomik krizle mücadele ederken bile Türkiye ekonomisinin hayata devam etmesinin en büyük etkenlerinden biridir” diye konuştu.

Jüri onur ödülü Doğan Hasol'a

Yarışma kapsamında; En İyi Konut Projeleri, En İyi Ticari Projeler, En İyi Hizmet Yapıları, Mimarlık kategorilerinin yanı sıra En İyi Kentsel Tasarım, En İyi Karma Kullanımlı Proje, En İyi Dönüşüm Bölgesi En İyi Arazi Geliştirme Projesi, En Yeşil Bina, En İyi Pazarlama Kampanyası, En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi kategorilerinde Sign of the City seçilen projeler belirlendi. Yüksek Mühendis, Mimar Doğan Hasol ise Jüri Onur Ödülü’nün sahibi oldu. Jüri aynı zamanda Özel Ödül ve Teşvik Ödülü kategorilerinde de ödül verdi.  En Yeşil Bina ödülünü Soyak Yapı'nın Soyak Siesta Oxygen projesi alrken, En İyi Ofis ödülünü Torunlar GYO projesi olan Torun Tower aldı. Dönüşüm Bölgesi En İyi Arazi Geliştirme Projesi ödülü ise, Teknik Yapı'nın Concord İstanbul projesine verildi.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sign-of-the-city-awards-odulleri-sahiplerini-buldu_137918.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!