Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU

Sign of the City Awards 2018

Türk gayrimenkul sektörünü en iyiye teşvik etmek amacıyla bu yıl beşincisi gerçekleştirilen Sign of the City Awards gayrimenkul ödüllerine başvurular 15 Ağustos'a kadar devam ediyor. Başvurular, sektörün önde gelen isimlerinden oluşan 18 kişilik jüri tarafından değerlendirecek.

yapi.com.tr

Yarışma Duyuruları

Sign of the City Awards 2018 Sign of the City Awards 2018
SON BAŞVURU TARİHİ 15 Ağustos 2018
DÜZENLEYEN

Hürriyet'in öncülüğünde; Lineadecor proje ortaklığında, Schindler Asansör platin sponsorluğunda, Emlak Konut’un katkılarıyla.

WEB ADRESİ

http://www.signofthecity.com/

+ Ajandama Ekle

Hürriyet'in öncülüğünde gerçekleştirilen Sign of the City Awards (SotCA) gayrimenkul yarışmasının beşincisi için çalışmalar sürüyor.

Kasım ayında gerçekleşecek yarışmanın jüri üyeleri, ilk toplantılarını Divan Otel’de gerçekleştirdi. Jüri Başkanı seçimi, yarışma kategorileri, başvuru ve katılım koşulları ve değerlendirme sürecinin ele alındığı toplantının açılışında konuşan Hürriyet Reklam Direktörü ve İcra Kurulu Üyesi Zeynep Tandoğan; gayrimenkul ve inşaat sektörünün en iyi projelerinin seçileceği yarışmanın artık sektör içinde prestij kabul edildiğini ve bu başarının tüm sektöre ait olduğunu söyledi. “Yarışmanın sektör içinde kabul edilmesi ve benimsenmesi bize büyük sorumluluk kattı. Biz de bu sorumluluğu paylaştığımız değerli jüri üyelerimizle birlikte yarışmanın 5. senesinde yine sektörü şekillendirmeye devam edeceğiz. İnanıyorum ki gördüğü ilgiyi her geçen gün ivmeyle arttıran SotCA, bu yıl yine rekor katılıma sahip olacaktır” dedi.

Başvuru için son gün 15 Ağustos

Yarışmaya başvurmak isteyen kişi ve kurumlar, başvurularını 18 Haziran - 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında gerçekleştirebilecek. 01 Ocak 2013 - 15 Ağustos 2018 tarihleri arasında tamamlanmış ya da proje yapım aşamasında olan projeler aday olabilecek. Bir proje sınırsız sayıda kategoride aday olabilecek.

Başvuru sürecinin sona ermesinin ardından; EY Türkiye tarafından yapılacak teknik bir değerlendirmeyle, tüm başvuruların katılım koşullarına uygunluğu denetlenecek. Jüri üyeleri, teknik elemeyi geçen projeler arasından, online olarak yapacağı ön eleme yapacak ve her kategori için 5 finalist belirleyecek. İkinci aşamayı geçen 5 proje, bütün jüri üyelerinin değerlendirmesine sunulacak. Başvuru yapan projeler, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da jüri toplantısında değerlendirme sırasında projelerini anlatabilecek. Tüm değerlendirmeler sonucunda her kategoriden sadece 1 proje “Sign of the City” seçilecek.

Jüride kimler yer alıyor?

SotCA jürisinin eş başkanlığını geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Prof. Dr. Güzin Konuk (Yüksek Mimar ve Kent Tasarımcısı) ve Prof. Dr. Suha Özkan’ın (World Architecture Community Kurucu Başkanı) yürütüyor.

Jüride yer alan diğer isimler ise; Ali Faruk Göksu (Kentsel Strateji Kurucu Ortağı), Ali Pamir (Pamir & Soyuer Yönetim Kurulu Başkanı), Altan Elmas (KONUTDER Başkanı), Avi Alkaş (JLL Ülke Başkanı), Aytek İtez (Türk Serbest Mimarlar Derneği Başkanı), Ayşe Hasol Erktin (Urban Land Institute (ULI) ve Türkiye İcra Kurulu Üyesi & İstanbul Serbest Mimarlar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi), Ercan Ecemiş (Lineadecor Yönetim Kurulu Başkanı), Ferdi Erdoğan (Türkiye İMSAD Başkanı), Füsun Yılmaz Phillipson (GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Haluk Sur (GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Hüseyin Arslan (Türkiye Müteahhitler Birliği Başkan Vekili), Doç. Dr. Lale Özgenel (Türk Mimarlar Derneği 1927), Nazmi Durbakayım (İNDER Başkanı), Neşecan Çekici (GYODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı), Makbule Yönel Maya (TSKB Gayrimenkul Değerleme A.Ş. Genel Müdürü) ve Zafer Baysal (ULI Turkey Başkanı).

Lineadecor proje ortaklığında, Schindler Asansör platin sponsorluğunda ve Emlak Konut’un katkılarıyla gerçekleştirilecek olan Sign of the City Awards’a katılacak projeler, yarışma başvurularını http://www.signofthecity.com/ web sitesinden yapabilecek; katılım koşulları, kategori detayları ve duyuruları siteden takip edebilecekler.


SotCA 2018 Kategorileri:
 
• En iyi Konut Projeleri Kategorisi

• En İyi Konut

• En İyi Çok Katlı Konut

• En İyi Müstakil Konut

• En İyi Rezidans

• En İyi Ticari Projeler Kategorisi
En İyi Ofis
En İyi Yerel Merkezli AVM
En İyi Bölgesel Merkezli AVM
En İyi Endüstriyel / Lojistik Yapı
En İyi Karma Kullanımlı Proje

• En İyi Hizmet Yapıları Kategorisi

• En İyi Sağlık Binası

• En İyi Eğitim Binası / Kampüsü

• En İyi Sosyo Kültürel Yapı

• En İyi Turizm / Hizmet Yapıları

• En İyi Ulaşım Hizmetleri / Altyapı Projesi

•  Kent ve Mimarlık Kategorisi
En İyi Mimari Tasarım (Kamu)
En İyi Mimari Tasarım ( Özel Sektör )
Genç Mimar Teşvik
En İyi Kentsel Tasarım
En İyi Kentsel Dönüşüm Projesi
En Yeşil Bina
En İyi Kültürel ve Doğal Mirası Koruma/Yaşatma Projesi

• Diğer Kategoriler
En İyi Pazarlama Kampanyası
En İyi Gayrimenkul Yönetimi
En İyi Sosyal Sorumluluk Projesi
Yılın Fark Yaratanları

http://www.yapi.com.tr/yarismalar/sign-of-the-city-awards-2018_167158.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!