Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Singapurlu Fraser Anthill'de 12 Katı Kapattı

Kısa dönem kiralamalar yapan Singapurlu dünya devi Fraser, Anthill’e ‘yerleşiyor’. Bomonti’de 400 milyon dolarlık yatırımla İstanbul’un en yüksek yapılarından biri olarak yerini alan Anthill’de 40. kat ile 52. kat arası Fraser’e ayrıldı. 12 kattaki konutları kısa süreli kiralayacak olan şirket nisan ayından itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Radikal Gazetesi
Singapurlu Fraser Anthill'de 12 Katı Kapattı

ısa dönem kiralamalar yapan Singapurlu dünya devi Fraser, Anthill’e ‘yerleşiyor’. Bomonti’de 400 milyon dolarlık yatırımla İstanbul’un en yüksek yapılarından biri olarak yerini alan Anthill’de 40. kat ile 52. kat arası Fraser’e ayrıldı. 12 kattaki konutları kısa süreli kiralayacak olan şirket nisan ayından itibaren hizmet vermeye başlayacak.

Anlaşma yapıldı

Ant Yapı, 200 metre yüksekliğe sahip olan Anthill’in temelini 2008 yılında attı. Eylül ayında yaşamın başladığı 54 katlı projede 804 daire bulunuyor. 40’ıncı kata kadar her katta 9 daire bulunuyor. Elinde sınırlı sayıda daire kalan şirket, 40’ıncı kattan sonrasını yapılan anlaşma ile Fraser’in işletmesine verdi. İlk etapta işletmesini aldığı katları kısa süreli kiralayacak olan Fraser, Türkiye’de sistemi oturttuktan sonra Anthill’de konut sahiplerinin de talebine cevap verecek iş modelini hayata geçirmesi gündemde.

Dünyada hızla büyüyor

1998 yılında Singapur’da kurulan Fraser Hospitality, yaptığı işi ‘ekonomik konaklama alternatifi’ olarak tanımlıyor. Fraser Suites, Fraser Place ve Fraser Residence olmak üzere üç markası bulunan şirket, dünyanın birçok ülkesinde lüks hizmetli rezidans daireleri kısa süreli kiralıyor. Fraser´s Hospitality’nin Singapur, Bangkok, Beijing, Manila, Hanoi, Nanjing, Yeni Delhi, Seul, Şanghay, Osaka, Şenzen Sydney, Paris, Londra, Edinburg, Glasgov gibi kentlerde konumlanmış durumda. Şirket, Bahreyn, Dubai, Doha, Kuala Lumpur gibi noktalarda yeni projelerin peşinde.

http://www.yapi.com.tr/haberler/singapurlu-fraser-anthillde-12-kati-kapatti_85116.html

Read Comment Section
İlk Yorumu Siz Yapın
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!