Lütfen Tarayıcı Sürümünüzü Yükseltiniz.
BÖLÜM SPONSORU Egepen Egepen

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’ndan Banka Kredisiz 72 Ay Vadeli Ödeme Planı

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, konut sektöründeki 35 yıllık bilgi ve deneyimi ile global piyasalardaki dalgalanmaya rağmen gayrimenkul sektörünün önünü açan uygulamalar ile durmadan yoluna devam ediyor. Banka kredisiz 72 ay vadeli "Devrimci Ödeme Planı" ile müşterilerine lüks konut projelerinden ev alma imkanı sunan Sinpaş Gayrimenkul

yapi.com.tr
1 Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’ndan Banka Kredisiz 72 Ay Vadeli Ödeme Planı

Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, konut sektöründeki 35 yıllık bilgi ve deneyimi ile global piyasalardaki dalgalanmaya rağmen gayrimenkul sektörünün önünü açan uygulamalar ile durmadan yoluna devam ediyor. Banka kredisiz 72 ay vadeli "Devrimci Ödeme Planı" ile müşterilerine lüks konut projelerinden ev alma imkanı sunan Sinpaş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı, global ekonomik krize rağmen konut satmaya devam ediyor. 11 Ekim 2008 itibariyle boğaz konseptinin işlendiği Bosphorus City  projesinin lansmanını yapan Sinpaş GYO, hafta sonunda uyguladığı bu yöntemle 2 günde 71 adet ev sattı. "Devrimci Ödeme Planı" Sinpaş Grubu’nun tüm projeleri için geçerliliğini 31 Ekim 2008 sonuna kadar sürdürecek.

"Devrimci Ödeme Planı"na göre aylık taksitler ilk 12 ay sabit ödeniyor. Sonraki taksitler ve ara ödemeler yılda bir kez olmak üzere Türkiye İstatistik Kurumu  (TÜİK) tarafından belirlenen yıllık Tüketici Fiyatları Endeksi (TÜFE) + 3 oranında artırılarak yine 12 ay sabit ödenecek. Ara ödemelerin ilki ise Ekim 2009 olmak üzere vadesinde aylık TÜFE  + 0,25 oranında artırılarak yapılacak. Bu koşullardaki satış kampanyası 11 -31 Ekim 2008 tarihleri arasında geçerli olacak.

Krize rağmen satış

Halihazırda dünyada bir bankacılık krizi olduğuna dikkat çeken Sinpaş GYO Genel Müdür Yardımcısı Seba Gacemer krize rağmen bu dönemde hedef kitlelerine 72 ay vadeli ve peşinatsız, herhangi bir banka kullanmadan tamamen Sinpaş GYO güvencesiyle bir ödeme planı sunduklarını söyledi. Böyle bir dönemde 'bankasız' bir ödeme planı ile gayrimenkul sektörünün önünü açan önemli bir adım attıklarını kaydeden Gacemer, “Bu ödeme planı ile insanlar için lüks bir konut projesinden ev almayı kolaylaştırdık.  İç piyasalarda oluşan güvensizliği, yükselen kredi faizleri gibi olumsuzluklar sebebiyle tereddüt içerisindeki ev alma ihtiyacı bulunan kitlelerin kaygılarını giderdik" dedi.

Bu ödeme planının hali hazırda Bosphorus City kampanyasında uyguladıklarını belirten Gacemer, bu uygulamayı karşılaştıkları yoğun talep nedeniyle diğer projelerinde de uygulamayı düşündüklerini söyledi. Lansmanla birlikte Çağrı Merkezi’ndeki telefonlarının kilitlendiğini, Halkalı’da bulunan satış ofisinde izdiham yaşandığını, yoğun ilgi karşısında Bosphorus City'de sunulan bu ödeme planının 31 Ekim 2008 sonuna kadar geçerli olacağını kaydetti. Seba Gacemer 2 gün içerisinde yoğun bir ilgiyle karşılaştıklarını ve 100’e yakın ev sattıklarını da belirtti.

http://www.yapi.com.tr/haberler/sinpas-gayrimenkul-yatirim-ortakligindan-banka-kredisiz-72-ay-vadeli-odeme-plani_64245.html

Read Comment Section
1 Yorum Yorum Yaz
  • bursa evleri sitenize ulaşamadım fiyat listesini gönderebilir misiniz bana hazal.zk@hotmail.com YANITLA
1 yorumdan 1 tanesi gösteriliyor. 
Yorumunuzu ekleyin
Gönder

Yorumum onaylandığında e-posta ile bildir.

E-posta adresimle bültenlere abone olmak istiyorum

Haber gönderin Hemen haber gönderin

Sosyal Medyada Yapi.com.tr:

Abone Ol Yapı sektöründeki tüm gelişmelerden en önce siz haberdar olmak isterseniz e-bültenimize abone olun.
Bülten arşivine erişmek için tıklayın

REKLAM VERİN

Ajanda
TAMAMI » Bugünkü Etkinlikler BUGÜN:
Herhangi bir etkinlik mevcut değil!